Νέα

Drive- through πίπες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sigman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Θα βρεθεί κανένας άραγε να το κάνει? ?
Και όσοι θέλουν απλά να ”ξεφορτώσουν” και να συνεχίσουν την ημέρα τους? Δεν έχουν ψυχή δλδ?

Δηλαδή ένα τούνελ να μπαίνει το αμάξι και να βγαίνεις έτοιμος.... και μαζί με εξωτερικό πλύσιμο μιλάμε θα τα σπάει η φάση....αχαχ
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Νομίζω κάτι τέτοιο γινόταν (ή γίνεται ακόμα;) στην λεωφόρο του έρωτα*, αλλά όχι ακριβώς με αυτόν τον τρόπο που περιγράφεις φυσικά.

ΥΓ1 Χωρίς εξωτερικό πλύσιμο φυσικά.
ΥΓ2 Πάντως πέρα από το αστείο του πράγματος το "ξεφόρτωμα" θα παίξει πολύ το επόμενο διάστημα. Λόγω οικονομικών δυσκολιών όλοι θα αναζητούν απλά μια μαλακία πολυτελείας, ένα χύσιμο. Αμέτρητα ζευγάρια δεν κάνουν σεξ λόγω ρουτίνας και ενδοικογενειακών προβλημάτων - τα στούντιο, τα 50άρια, πλέον ψιλοαδειάζουν. Δύσκολα ο άλλος θα πάει νομίζω στο μέλλον.

*Συγγρού
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Τα studio θεωρω οτι θα επρεπε να ειχαν διαφορετικη πολιτικη.. Τα 50 ειναι πολλα..

Θα προτεινα μια ερευνα απο εμας τα μελη αλλα και για τους υπευθηνους των εκαστοτε στουντιο για να υπαρξει μια καλυτερη ισσοροπια και ενδεχομενως εμπειρια..
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
340
Πόντοι
21
αν δεν βρεις, μπορεις να πας mac donalds

10.jpg
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Εδω δεν εχουν κανει τα απλα... glory hole κλπ...
θελεις κ drive through pipew εσυ...!!!:grin:

Λίγο άσχετο αλλά θέλω να το πω: Ως κοινωνία είμαστε ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΗ (ΤΥΠΙΚΑ). Αυτός είναι και ο λόγος που οι μόνες επιχειρήσεις έχουν μια κάποια επιτυχία, ως προς τη βιομηχανία του σεξ και των παρελκομένων του είναι όσες στοχεύουν το TARGET GROUP της ΛΟΑΤΚΙ κοινότητας.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
hornyasfuck Για πες μου που βρίσκεις τον αστεϊσμό γιατί εγώ στα σοβαρά το γράφω. Προφανώς συμφωνείς μαζί μου να εικάσω;
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
26
Like
24.501
Πόντοι
12.896
hornyasfuck Για πες μου που βρίσκεις τον αστεϊσμό γιατί εγώ στα σοβαρά το γράφω. Προφανώς συμφωνείς μαζί μου να εικάσω;

Ναί καί ὄχι: ναί ὡς πρός τὸν συντηρητισμό... Ὡς πρός τὴν ἐπιτυχία... δέν εἶμαι καί λογιστής νά ἐλέγξω... Γελάω ποὺ εἶναι ἄσχετο ὅπως λές...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Ναί καί ὄχι: ναί ὡς πρός τὸν συντηρητισμό... Ὡς πρός τὴν ἐπιτυχία... δέν εἶμαι καί λογιστής νά ἐλέγξω... Γελάω ποὺ εἶναι ἄσχετο ὅπως λές...
Κοίταξε να δεις αγαπητέ φίλε hornyasfuck,

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Εγώ δεν θα το οριοθετήσω σε πολύ στενές γραμμές. Δεν μπήκα στη διαδικασία να στήσω bussiness plan με SWOT ανάλυση και άλλες παραμέτρους κλπ. Η αλήθεια είναι ότι ψιλοψήνομαι να σου πω την αλήθεια... δε στο κρύβω. Είμαστε χώρα της αρπαχτής, ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΒΡΑΧΥΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΦΑΣΕΙΣ - και με μπίζνα που αφορά λοατκι άτομα μια χαρά αρπαχτούλα μπορείς να κάνεις. Κάνουν και άλλοι. Αυτό ήθελα να πω. Δεν θα το αναλύσω εδώ. Υπάρχει κενό στην αγορά και μάλιστα πολύ μεγάλο. Και υπάρχει αυξητική τάση του πληθυσμού αυτών των ανθρώπων και άλλων οι οποίοι διερευνούν την σεξουαλικότητά τους.
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
26
Like
24.501
Πόντοι
12.896
Κοίταξε να δεις αγαπητέ φίλε hornyasfuck,

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Εγώ δεν θα το οριοθετήσω σε πολύ στενές γραμμές. Δεν μπήκα στη διαδικασία να στήσω bussiness plan με SWOT ανάλυση και άλλες παραμέτρους κλπ. Η αλήθεια είναι ότι ψιλοψήνομαι να σου πω την αλήθεια... δε στο κρύβω. Είμαστε χώρα της αρπαχτής, ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΒΡΑΧΥΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΦΑΣΕΙΣ - και με μπίζνα που αφορά λοατκι άτομα μια χαρά αρπαχτούλα μπορείς να κάνεις. Κάνουν και άλλοι. Αυτό ήθελα να πω. Δεν θα το αναλύσω εδώ. Υπάρχει κενό στην αγορά και μάλιστα πολύ μεγάλο. Και υπάρχει αυξητική τάση του πληθυσμού αυτών των ανθρώπων και άλλων οι οποίοι διερευνούν την σεξουαλικότητά τους.
Ἔτσι ὅπως τό θέτεις, ναί...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Υπάρχουν εκεί στην Πατησίων κάτι μαύρες! Αλλά δεν θα στο συνιστούσα!!!!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Τα studio θεωρω οτι θα επρεπε να ειχαν διαφορετικη πολιτικη.. Τα 50 ειναι πολλα..

Θα προτεινα μια ερευνα απο εμας τα μελη αλλα και για τους υπευθηνους των εκαστοτε στουντιο για να υπαρξει μια καλυτερη ισσοροπια και ενδεχομενως εμπειρια..
Σε πληροφορώ πως είναι υπερβολικά μα υπερβολικά λίγα φίλε τ 50 γιαυτο π προσφέρεται δε γίνεται ν πέσει άλλο μη βλέπετε μόνο τη κορυφή του παγόβουνου. Εάν θυμάσαι 2006-7 κτλπ φυλής είχε απίστευτα μουνια από Ρουμάνες κ Βουλγάρες , Πόλωνες αλλα μετά μπήκανε Ευρώπη. Σε ρωτώ εάν εσυ δε θα πήγαινες να δουλέψεις για 2€ την ώρα έτσι κ η πουτανα δε θα πάει γι 10-15€ το γαμησι εάν πέσει από 50 το απλό. Σε Ευρώπη 50 δε βρίσκεις ούτε τσιγγανες , ναι θα μ πεις άλλοι μισθοί αλλά θα σ πω κ εγώ γιατί τότε ν μη πάει η άλλη Ελβετία η Αυστρία πχ, επίσης μετά άμα πάει πχ 30€ το στούντιο θα γίνει τρομερή υποτίμηση όπως έγινε στη φυλής πχ , και καμία δν έρχεται πλέον εδώ επειδή μόνο εδώ μπορούσε η μόνο εδώ είχε άκρη γιαυτο σας λέω μη βλέπετε μόνο τη κορυφή στο παγόβουνο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom