Νέα

Διοργάνωση σοβαρής & αξιοπρεπούς παρτούζας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
24
Like
21
Πόντοι
0
Μεσιέ, οι φωτογραφίες του μορίου σας έχουν προβληθεί 35...34....39 κλπ φορές. Το συγκρίνουν με το δικό σας και ύστερα κρίνουν αν είστε ο κατάλληλος? Το δείχνουν στην ερωτική παρτενέρ για να κεντρίσουν την γενετήσια ορμή? Ή κάτι άλλο,που δεν περνάει από το μυαλό μου?
προσπαθεις να κανεις κοπλιμεντο δηλαδη , να τρολλάρεις ή να πεις πως καλυτερα να τις σβησω? :) Ευθέως ισως καλυτερα για μας του χαζουληδες ε ?
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
προσπαθεις να κανεις κοπλιμεντο δηλαδη , να τρολλάρεις ή να πεις πως καλυτερα να τις σβησω? :) Ευθέως ισως καλυτερα για μας του χαζουληδες ε ?
Δεν αφορά εσάς που τις ανεβάσατε μεσιέ, αλλα αυτούς που τις βλέπουν. Μήπως είναι κρυφοί σας θαυμαστές?
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Έχω μία απορία. Πως είναι μία σοβαρή και (προπάντων) αξιοπρεπής παρτούζα;;;
είναι αυτή που όλοι είναι ειλικρινείς στο τι ζητάνε και όλοι αποδέχονται όλους, τότε όλοι φεύγουν ευχαριστημένοι χωρίς παρεξηγήσεις.
 

chris75

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
66
Like
906
Πόντοι
80
διοργανονονται κατι καλες παρτουζες δεν θελω να πω περισσοτερα λογο εχεμυθειας .παντος ειναι ωραιο θεαμα και σαν θεαμα και σαν συμμετοχη
 

softandwild

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Hi
I am newby here
I am interested to be part of a serious and decent sex party in Athens
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
93
Like
87
Πόντοι
0
Καλησπερα σας θα ηθελα να συμμετασχω σε ομαδικη παρτουζα σεξ γιατι ειναι το ονειρο μου..πραγματοποιουνται τετοια πραγματα?
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.979
Πόντοι
446

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom