Νέα

Cumonprinted

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greeklovems
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greeklovems

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
479
Κριτικές
17
Like
2.420
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα παλιά υπήρχε το σάιτ cumonprinted που υπήρχε και το forum greek celebrity fakes όπως και πολλά άλλα που ανέβαζαν διάφοροι χρήστες ξέρουμε τι απέγινε.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Έχουν συλλάβει τους διαχειριστές και τους βαράνε, μιλάμε για ανελέητο βρωμόξύλο, τέτοιο photoshop που έκαναν έβαζαν τεσσάρι στήθος στην Τάμτα, έκαναν πολύ μικρό τον κώλο σαν πεπόνι της Μάγκυς Χαραλαμπίδου που ως γνωστόν είναι σαν κολοκύθα και τεράστιο μαύρο πούτσο στον Μπισμπίκη που ως γνωστόν είναι μικροτσούτσουνος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Ποιος είναι ο Μπισμπίκης, ρε τύπε; :think:
ο πουτσος της Βανδής, τρεχα γύρευε, αθροισμα 180 έτη και οι δύο μαζί, βρυκόλακες celebrities το πιάνο του κυριου το βαζο της κυριας, δεν νομίζω να κάνουν σεξ μόνοι τους χωρις εξωτερική βοήθεια......
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Λέω και εγώ, άνοιξε και άλλο νήμα ο τύπος που θέλει να εκτυπώσουμε τη φωτογραφία της γυναίκας του και να του τη στείλουμε χυμένη:confused:
να ξερεις ειχα μια συγχυση κι εγω. Η ειρωνια εμπνευση μου δεν ηξερε πως να διαχειριστει το μπαχαλο... Τωρα ξερω ομως.

Ο νηματοθετης ζηλεψε τα αδημοσιευτα βιδεακια διασημων του @Marquis_de_Sade που μοιραζει με το σταγονομετρο στο κοινο του, και ειπε να κανει μια απελπιδη προσπαθεια να ενταχτει εστω σε καποιον κυκλο με deepfakes μπας και δει λιγο βυζακι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom