Νέα

Cross στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 29511
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Goitronio

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
13
Like
26
Πόντοι
0
Παθητική cross, όμορφη. Χώρος κοντά στην Λένορμαν
70€
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
κανας παιχτης εδω ????ενα απο τ λιγα ωραια που μ ξεφηγαν και μ εχουν μπλοκαρι στ κανε ...μυπος καποιος εχει τηλθα ειμαι υποχρεομενος τερμα !!!!
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
475
Like
1.723
Πόντοι
201
κανας παιχτης εδω ????ενα απο τ λιγα ωραια που μ ξεφηγαν και μ εχουν μπλοκαρι στ κανε ...μυπος καποιος εχει τηλθα ειμαι υποχρεομενος τερμα !!!!
Αν δεν έχεις πάει ακόμα μη πας,

Κανονικός άντρας,
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
για δοσε φωτα μ αρεσει που μ μπλοκαρε!!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
αρκετα καλο κροσακι φιλικο και μ ανεση χρονου τ γαμουσα ενα φεγγαρι
 
  • Like
Αντιδράσεις: dcfuck

dcfuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
57
Κριτικές
11
Like
405
Πόντοι
290
αρκετα καλο κροσακι φιλικο και μ ανεση χρονου τ γαμουσα ενα φεγγαρι
Αδυσώπητος!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
αρκετα καλο κροσακι φιλικο και μ ανεση χρονου τ γαμουσα ενα φεγγαρι

Από την αγγελία του ως άνω, δοκίμιο στους ψυχολόγους για διδακτορικό...

Τρανς Πουτανακι Μelinda, 32χρ, πολυ Εμφανισιμη, Φυσικη Θηλυκοτητα, Υπεροχο Κωλομουνο, και Μεγαλη Θηλυκη Πουτσα 20 Εκατοστων!

Κυριως Παθητικη κατα την θηλυκη φυση μου και συνειδητοποιημενη υποτακτικη με τους πραγματικα ανδρες. Βαθύ Τσιμπουκι, Δυνατο Γαμησι στις Στασεις που Θελεις, Γλειψιμο Παντού (πούτσα-αρχίδια-κώλο), Mouth Fucking, Race Play. Domination and Humiliation Games.

Ενεργητικο προγραμμα MONO με συνειδητοποιημενους υποτακτικους παθητικους που τους αρεσει το ξεφτιλισμα. Αν και παθητικη, απολαμβανω πολυ να ειμαι ενεργητικη με υποτακτικους αρρενωπους ανδρες και να γελαω με την γελοιοποιηση του αδυναμου ανδρισμου τους:Chastity, sissification, ballbusting, προστατικος οργασμος, FemDom Training ωστε να μαθεις να εκτονωνεσαι μονο απο πισω. Καυτα παιχνιδια εθιστικης ηδονης για νεαρους και ανδρες που δεν αντεχουν αλλο να μη ζησουν την γλυκια καταστροφικη ευχαριστηση του να γινουν παθητικοι στο σεξ, σταματωντας ετσι να προσπαθουν ματαια να διαφυλαττουν μια "ανδρικη τιμη" που ΗΔΗ οι κοπελες τους κ γενικα οι γυναικες της ζωης τους, τους εχουν ψυχολογικα ευνουχησει, δηλαδη τους εχουν ηδη γαμησει. Αν εχεις αγχος αν πρεπει ή οχι, δεν χρειαζεται. Η γλυκεια Μελιντα σε βοηθαει απλως να ολοκληρωθεις ως αυτο που ηδη σε εχει κανει η κοπελα σου!

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Από την αγγελία του ως άνω, δοκίμιο στους ψυχολόγους για διδακτορικό...

Τρανς Πουτανακι Μelinda, 32χρ, πολυ Εμφανισιμη, Φυσικη Θηλυκοτητα, Υπεροχο Κωλομουνο, και Μεγαλη Θηλυκη Πουτσα 20 Εκατοστων!

Κυριως Παθητικη κατα την θηλυκη φυση μου και συνειδητοποιημενη υποτακτικη με τους πραγματικα ανδρες. Βαθύ Τσιμπουκι, Δυνατο Γαμησι στις Στασεις που Θελεις, Γλειψιμο Παντού (πούτσα-αρχίδια-κώλο), Mouth Fucking, Race Play. Domination and Humiliation Games.

Ενεργητικο προγραμμα MONO με συνειδητοποιημενους υποτακτικους παθητικους που τους αρεσει το ξεφτιλισμα. Αν και παθητικη, απολαμβανω πολυ να ειμαι ενεργητικη με υποτακτικους αρρενωπους ανδρες και να γελαω με την γελοιοποιηση του αδυναμου ανδρισμου τους:Chastity, sissification, ballbusting, προστατικος οργασμος, FemDom Training ωστε να μαθεις να εκτονωνεσαι μονο απο πισω. Καυτα παιχνιδια εθιστικης ηδονης για νεαρους και ανδρες που δεν αντεχουν αλλο να μη ζησουν την γλυκια καταστροφικη ευχαριστηση του να γινουν παθητικοι στο σεξ, σταματωντας ετσι να προσπαθουν ματαια να διαφυλαττουν μια "ανδρικη τιμη" που ΗΔΗ οι κοπελες τους κ γενικα οι γυναικες της ζωης τους, τους εχουν ψυχολογικα ευνουχησει, δηλαδη τους εχουν ηδη γαμησει. Αν εχεις αγχος αν πρεπει ή οχι, δεν χρειαζεται. Η γλυκεια Μελιντα σε βοηθαει απλως να ολοκληρωθεις ως αυτο που ηδη σε εχει κανει η κοπελα σου!

καθαρα παθητικη .τ ποιημα για τ ξηλομα κ μονο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
εχω βαρεθει να κανω ραντεβου μ κροσακια και ν φευγω σημερα δυο στ δυο
καιρος να δυχνετε και καμια φατσα να μην μας τρων οι δρομοι και σας τ περημενε!!!!
 

xazo786

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2023
Μηνύματα
33
Like
18
Πόντοι
0


Έχουμε πληροφορίες για αυτή,από τιμή,και αν έχει κάποιος εμπειρία με αυτή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom