Νέα

Bourdela.com forum και πολιτική ορθότητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rebirthed Sapiens Sapiens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολιτική Ορθότητα και Bourdela.com

  • Το φόρουμ (και τα μέλη) είναι πολιτικά ορθότατο

  • Το φόρουμ και τα μέλη δεν έχουν καμία σχέση με την πολιτική ορθότητα. Κακώς...

  • Το φόρουμ και τα μέλη δεν έχουν καμία σχέση με την πολιτική ορθότητα. Καλά κάνουν...

  • Μια μέση κατάσταση. Άλλοι έτσι άλλοι αλλιώς, όπως και η υπόλοιπη κοινωνία

  • Δεν με ενδιαφέρει η πολιτική ορθότητα, ούτε εδώ μέσα ούτε πουθενά


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Θυμήθηκα τωρα μια φορά που ειχα πει σε μια πουτανα οταν την γαμουσα "ποσο μου αρέσει να σε γαμαω μωρη πουτανα" . Εγινε χαμός... μονο που δεν εφαγα ξυλο που την είπα πουτάνα, ενω τη γαμουσα σε κρεβατι μεσα σε μπουρδέλο. Τοσο λαθος εκανα ? :confused::think::think:
Δεν ειναι ευγενικο να παρεις ταξι και να πεις:"Τι ωραια που με πας στο Συνταγμα ρε ταρίφα":woldman:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.112
Πόντοι
3.786

Αυτά τα άρθρα εκφράζουν την πεμπτουσία της πολιτικής ορθότητας. Εδώ ο (και καλά) επιστήμονας ισχυρίζεται ότι το αντρικό φύλο παραπαίει επειδή δε μπορεί να είναι πια ο άντρας - κουβαλητής και πρέπει για να ισορροπήσει να γίνει ο άντρας - μπαμπάς. Και η μητέρα CEO να δουλεύει 20 ώρες τη μέρα.

Μόνο που η πραγματικότητα καθημερινά διαψεύδει τέτοιες θεωρίες.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Θυμήθηκα τωρα μια φορά που ειχα πει σε μια πουτανα οταν την γαμουσα "ποσο μου αρέσει να σε γαμαω μωρη πουτανα" . Εγινε χαμός... μονο που δεν εφαγα ξυλο που την είπα πουτάνα, ενω τη γαμουσα σε κρεβατι μεσα σε μπουρδέλο. Τοσο λαθος εκανα ? :confused::think::think:
Εγώ κάποτε σε Ρ20 ήμουν πολύ ευγενικός και δε καταλάβαινε τα ευγενικά ελληνικά.
Πχ όταν ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και χαιδευόμασταν της λέω: "έχεις ωραίο πισινό", στην απορία της επειδή δε κατάλαβε της είπα "έχεις ωραίο κώλο!" Μετά της λέω "έχεις ωραίο στήθος" και πάλι απόρησε και της λέω "έχεις ωραία βυζιά1" και κατάλαβε. Μετά καυλωμένος εγώ της λέω "κάνε μου στοματικό..." αυτή απόρησε ακόμα πιο πολύ τι της είπα, και της λέω φωναχτά "πάρε μου πίπα!" Και φυσικά τότε κατάλαβε και άρχισε το κλαρίνο :grin:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Δε γίνεται φεμινιστης και υποστηρικτής των εργαζομένων του σεξ γιατί το ένα αποκλείει το άλλο. Οι φεμινίστριες είναι που προωθούν παντού το Σουηδικό νόμο που τιμωρεί τον πελάτη των ιερόδουλων
Οχι εξαρταται ποσο αγαμητες ειναι
Οι τελειως αγαμητες υποστηριζουν αυτο που λες, και αυτες που ακομα θυμουνται πως ειναι η πουτσα, υποστηριζουν το δικαιωμα της γυναικας να διαθετει το σωμα της
Παντως ολες κατα βαθος ζηλευουν τις πουτανες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom