Νέα

Bou Friend List

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 193
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
56
Like
17.974
Πόντοι
13.636
... βεβαια το κακο ειναι οτι εισαι γαβρος,αλλα οκ κανεις δεν ειναι τελειος.
εγω σε αγαπαω :grin:
Και εγώ :angel:

Και εγώ :angel:

Είμαστε χιλιάδες ! :thumbsup:

Greek Football GIF by Olympiacos FC
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.697
Κριτικές
42
Like
25.357
Πόντοι
25.846

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
θα σου στείλω το καταθετήριο που θα φτιάξω στο φώτοσοπ μόλις κάνω την κατάθεση :sunglasses:
Τα περί φώτοσοπ και πριντ σκρην , δεν πιστεύω να αναφέρονται σε πρηντ σκρην που έχουν ανέβει εδώ ;
Από πωλητές κινητής με εταιρικό 1000ράκι που ανέβασαν Ε9 μεγαλύτερο από Ζάππα, Συγρό και Τοσίτσα ΜΑΖΙ .
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.530
Like
11.301
Πόντοι
3.656
Τα περί φώτοσοπ και πριντ σκρην , δεν πιστεύω να αναφέρονται σε πρηντ σκρην που έχουν ανέβει εδώ ;
Από πωλητές κινητής με εταιρικό 1000ράκι που ανέβασαν Ε9 μεγαλύτερο από Ζάππα, Συγρό και Τοσίτσα ΜΑΖΙ .
όχι ακριβώς....

δεν έχεις έρθει αντιμέτωπος ποτέ με το παραπάνω scam????


εμένα μου έχει τύχει 2 φορές :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.530
Like
11.301
Πόντοι
3.656
Ποιο σκαμ από όλα ;
Σε παίρνει επίδοξος πελάτης (άγνωστος προφανώς)


σου κάνει μια παραγγελία συνήθως όχι πολύ μεγάλο ποσό....σου λέει θα στείλω προκαταβολή....σου λέει δώσε iban να στα βάλω....και τις 3 μεγάλες τράπεζες να του πεις αυτός θα σου πει έχω μια άκυρη...θα σου στείλω το καταθετήριο....


αν η παραγγελία είναι πχ 500 ευρώ θα σου στείλει ένα καταθετήριο με 5.000....:confused:

μετά θα σε πάρει τηλ και θα σου πει έκανα λάθος και έβαλα ένα μηδενικό παραπάνω...σου έστιελα 5κ......σε παρακαλώ στείλε τα μου πίσω γιατί έχω και άλλες πληρωμές να κάνω και πάρτα όταν φανούν μετά από 2-3 μέρες.....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Σε παίρνει επίδοξος πελάτης (άγνωστος προφανώς)


σου κάνει μια παραγγελία συνήθως όχι πολύ μεγάλο ποσό....σου λέει θα στείλω προκαταβολή....σου λέει δώσε iban να στα βάλω....και τις 3 μεγάλες τράπεζες να του πεις αυτός θα σου πει έχω μια άκυρη...θα σου στείλω το καταθετήριο....


αν η παραγγελία είναι πχ 500 ευρώ θα σου στείλει ένα καταθετήριο με 5.000....:confused:

μετά θα σε πάρει τηλ και θα σου πει έκανα λάθος και έβαλα ένα μηδενικό παραπάνω...σου έστιελα 5κ......σε παρακαλώ στείλε τα μου πίσω γιατί έχω και άλλες πληρωμές να κάνω και πάρτα όταν φανούν μετά από 2-3 μέρες.....
Αυτοί στους οποίους πιάνει αυτό , κυκλοφορούν μόνοι τους έξω ;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.530
Like
11.301
Πόντοι
3.656
Αυτοί στους οποίους πιάνει αυτό , κυκλοφορούν μόνοι τους έξω ;
Ε για να το κάνουν....όλο και κανένας μαλάκας θα τσιμπήσει


εμένα 2 φορές μου έτυχε την πρώτη έβριζα τον απειλούσα ότι θα πάω στη δίωξη κτλπ


τη δεύτερη άφησα να με πάρει τηλ να μου πει.....

και του είπα σόρρυ δε μπορώ να κάνω κάτι τα λεφτά τα έχασες....αλλά ο τύπος είχε πάρει χαμπάρι...ούτε επώνυμο δεν έδινε :jerking:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Τα περί φώτοσοπ και πριντ σκρην , δεν πιστεύω να αναφέρονται σε πρηντ σκρην που έχουν ανέβει εδώ ;
Από πωλητές κινητής με εταιρικό 1000ράκι που ανέβασαν Ε9 μεγαλύτερο από Ζάππα, Συγρό και Τοσίτσα ΜΑΖΙ .
Λάκη ξεβρακωσε τους!!

Τύποι πείτε στο Λάκη να με βγάλει από τη λίστα του είμαι άλλος άνθρωπος πλέον.. συνειδητοποίησα πολλά τελευταία Λάκη
 

evossavagios

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2023
Μηνύματα
77
Like
108
Πόντοι
0
Ε για να το κάνουν....όλο και κανένας μαλάκας θα τσιμπήσει


εμένα 2 φορές μου έτυχε την πρώτη έβριζα τον απειλούσα ότι θα πάω στη δίωξη κτλπ


τη δεύτερη άφησα να με πάρει τηλ να μου πει.....

και του είπα σόρρυ δε μπορώ να κάνω κάτι τα λεφτά τα έχασες....αλλά ο τύπος είχε πάρει χαμπάρι...ούτε επώνυμο δεν έδινε :jerking:
συνηθως στελνουν και πλαστο καταθετηριο μηνυμα με sms στο οποιο σε παραπεμπουν να πατησεις κλικ (προφανως με παγιδευμενο λινκ μεσα) ωστε αν κανεις το λαθος και μπεις να τσιμπησουν αμεσα τους κωδικους σου...

εμεις διναμε επιτηδες λαθος αριθμους καταθεσης αλλα με μαγικο τροπο ερχοταν το μηνυμα στο κινητο οτι τα χρηματα μπηκαν στο λογαριασμο μας!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom