Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αλεξάνδρα, trantrazoe, βικη_στεφανια, Αγνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rabbit15cm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία

Ποια κάνει το καλύτερο μασάζ και ποια ειναι καλύτερη στο σύνολο=εμφάνιση, υπηρεσίες, vfm? Έχετε δύο

  • Αλεξάνδρα καλύτερο μασάζ

    Ψήφοι: 3 2,4%
  • Αλεξάνδρα σύνολο

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • TanrtaZoe καλυτερο μασάζ

    Ψήφοι: 30 23,6%
  • TantraZoe σύνολο

    Ψήφοι: 67 52,8%
  • Βικη Στεφανια καλυτερο μασάζ

    Ψήφοι: 23 18,1%
  • Βίκυ Στεφανια συνολο

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Αγνή καλύτερο μασάζ

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Αγνή σύνολο

    Ψήφοι: 17 13,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127
OP
OP
R

rabbit15cm

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
47
Πόντοι
0
Ευχαριστώ όσους ψήφισαν, η ψηφοφορία συνεχίζεται...
 

miraklio

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια η αλεξανδρα εχει προφιλ?
 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
Αγνή κοντουλα μελαχρινή τη πηρα για μασάζ αλλά το παραλείψαμε τελείως, τη γάμησα μια φορά που απο τη καύλα κράτησε λιγο, και δέχτηκε δεύτερη φορά χωρίς κανένα ενδοιασμό σtα 60 ευρώ. Καλή συμμετοχή , καλή διάθεση και έμεινα με άδεια τα μπαλάκια πολύ ικανοποιημένος θα έλεγα.
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Αγνή κοντουλα μελαχρινή τη πηρα για μασάζ αλλά το παραλείψαμε τελείως, τη γάμησα μια φορά που απο τη καύλα κράτησε λιγο, και δέχτηκε δεύτερη φορά χωρίς κανένα ενδοιασμό σtα 60 ευρώ. Καλή συμμετοχή , καλή διάθεση και έμεινα με άδεια τα μπαλάκια πολύ ικανοποιημένος θα έλεγα.
τυπε επειδη την ειχα παρει και εγω πριν απι καιρο κατα την γνωμη μο δεν αξιζει υπαρχουν καλυτερες επιλογες σαφεστατα μην θεοποιουμε την αγνη και την πατησουν συναγωνιστες
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
τυπε επειδη την ειχα παρει και εγω πριν απι καιρο κατα την γνωμη μο δεν αξιζει υπαρχουν καλυτερες επιλογες σαφεστατα μην θεοποιουμε την αγνη και την πατησουν συναγωνιστες

Χωρίς να προτείνεις άλλη το ποσταρισμα σου είναι ανώφελο.

Δωστε και καμιά πληροφορία για την κοπέλα με τα 1000 ονόματα ρε τύποι πως τη βρίσκουμε
 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
23
Like
5.010
Πόντοι
2.846
Αγαπητοι συναγωνιστες. Εγω εχω γνωρισει τις 2 απο τις κοπελες του διαγωνισμου μονο. Γιαυτο και δεν ψηφιζω. Θεωρω οτι θα ηταν αδικο αν εδινα ψηφο σε μια απ αυτες αφου δεν γνωρισα τις υπολοιπες. Παντως ειμαι υπερευχαριστημενος και απο τη Ζωη αλλα και απο την Αγνη. Τις συστηνω και τις δυο.
 

Sancho Panza

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
310
Πόντοι
301
Κι εγω με τη σειρα μου εχοντας εμπειρια απο Ζωη και Βικυ-Στεφανια εχω να πω πως εμεινα ευχαριστημενος κι απο τις 2 με τη Ζωη να κινειται πολυ πιο εμπειρα στο χωρο της ενω η Βικυ δεν εχει πολλες πρωτοβουλιες αλλα ειναι με καλη διαθεση και δεχεται ο,τι της ζητησεις. Για Αγνη εχω διαβασει καλα σχολια η αληθεια ειναι οτι και στο 60αρι ειναι VFM απ'οτι φαινεται ενω για Αλεξανδρα εχω διαβασει τα λιγοτερα και δεν εχω αποψη (αλλα μου φαινεται κι οτι λογω απουσιας σχολιων ειναι η λιγοτερο ενδιαφερουσα απο τις 4).
Επιλογη προσωπικη Ζωη σε συνολικο επιπεδο.
 

REDDOCTOR

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
0
Σήμερα επαφή με ζωή ότι και να πω είναι λίγο αποθέωση
Και γαμω τα μασάζ
Ήταν εξαιρετική μην την χάσετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom