Νέα

Alexander sauna

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimy jump
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
To Alexander είναι πολύ ωραίο μαγαζί πήγα της γιορτές των Χριστουγέννων 3 φορές δεν είχε πολύ κόσμο κ ο κόσμος που είχε ήταν κάπως απόμακρος πάντως το υπόγειο αξίζει αν και χάνεται ο έλεγχος
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
To Alexander είναι πολύ ωραίο μαγαζί πήγα της γιορτές των Χριστουγέννων 3 φορές δεν είχε πολύ κόσμο κ ο κόσμος που είχε ήταν κάπως απόμακρος πάντως το υπόγειο αξίζει αν και χάνεται ο έλεγχος
Τύπε στον κάρφωσαν ακα στην υπογα :confused::confused:. Δεν ήταν ο άντρας σου από κοντά :think::think:
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Ωραία ν διηγηθώ την πρώτη μου εμπειρία στο Αλεξάντερ η οποία έγινε πολύ αργά πήγα μέρες των γιορτών 2023-2024 δεν Μ βολειευει εκεί λόγω ότι είναι πέντε το οπενιγκ κ εγώ πάντα είχα χρόνο του στυλ 3 Μ 6 έξι κ μισή άρα τόσα λεφτά για μια ώρα κ Μ πίεση δεν τώρα γιορτές πηγα κ πήρα το εισητειρειο πέντε επισκέψεων αφού είναι για οποτέ θέλεις δυστυχώς πήγα 3 φορές κ το έχασα αλλιώς θ πήγαινα άλλες δύο .....
Τώρα την πρώτη φορά που πήγα Μ ήταν παράξενο δεν ήταν φλεξ που ήξερα άρα θ έπρεπε ν εξερευνήσω ήταν λίγο πριν μπει η χρονιά πολύ καλύτερος χώρος από την φλεξ γενικά σε όλα πήγα αμέσως πάνω στον όροφο στο χαμάμ εκεί είδα ένα σώματαρα ν κάθεται κ ν τον γλείφει ένας κάπως μεγαλύτερες ηλιακιας κ ο φίλος του δίπλα κοιτούσε πήγα εκεί κ αμέσως άρχισε το παιχνίδι λίγο πίπα κ αμέσως στα του αγώνα του φόρεσα προφυλακτικό κ Μ γάμησε ο σωματαρας βλέποντας έμας ηρθε είχε απίστευτα όμορφη χοντρή Πουτσα δεν έχασα την ευκαιρία τον πήρα λίγο στομα αλλά αυτός σχεδόν αμέσως Μ γύρισε κ μπήκε μέσα Μ ήταν καύλα Μ γάμησε για λίγο μέχρι που τραβήχτηκα στήθηκα στα τέσσερα κ μπήκε ξανά αλλά Μ πονούσαν λίγο τ γόνατα Μ εκεί γ αυτό κ σηκώθηκα ξανά όρθια ήρθε αυτός που Μ γάμησε πριν κ Μ τιν έδωσε δύο στόμα κάπου εκεί σταμάτησε ο γαμιας Μ κ έκατσε κάτω εγώ γύρισα κ πήγα για το καυλι του όπως τον εγλειφα ένιωσα τον πρώτο ν προσπαθεί ν μπει λίγο μέσα ένιωσα το κεφαλάκι κ τραβήχτηκα αμέσως έκατσα πάνω του αλλά δεν πολύ βόλευε τον ένιωσα πολύ υγρό κ σταμάτησα φοβήθηκα μην τελειώσει μέσα τον ρώτησα που θέλει ν Μ χύσει αλλά Μ είπε ότι μόλις ήρθε δεν ήθελε κ ν τα λέγαμε ποιο μετά βρήκα ευκαιρία κ έφυγα έκανα μπάνιο κ σκεφτόμουν ότι ξέφυγε ο έλεγχος που έγινε έτσι ακαποτα Μ αυτόν ευτυχώς ποιο μετά τον είδα ν περνει pre...έβλεπα μέσα στην σάουνα ότι είχε κόσμο κ Μ κοιτούσαν κ για αυτό πήγα δυστυχώς μόνο κοίταγμα έφυγα κ πήγα στα δωματιάκια εκεί είδα ένα ωραίο κύριο μεγάλης ηλικίας κ Μ κοιτούσε του μίλησα κ του φάνηκε παράξενο μπήκαμε σε μια καμπίνα κ ξεκινήσαμε το φάσωμα ήταν πολύ γλυκούληςωμ είπε ότι θ εχυνε αν συνέχιζα με για αυτό του φόρεσα προφυλακτικό κ στήθηκα ν μπει κ για ν τιν νιώσω μέσα Μ έχυσε στο μισό λεπτό με ευχαρίστησε και Μ είπε ότι ήταν η πρώτη φορά Μετς από δέκα φορές π είχε πάει κ έκανε κάτι ολοκληρωμένο γενικά κατάλαβα ότι ήταν λίγο παράξενα ότι δεν μιλούσαν η έκαναν εύκολα κίνηση κάτι που κατάλαβα Κ στην συνέχεια έφυγε ξανά για μπάνιο κ πήγα ξανά χαμάμ εκεί ήταν ένας Κορεάτης κ μου κέντρισε το ενδιαφέρον το εγλειψα μπροστά στους άλλους και Μ γάμησε λίγο αλλά ήταν παράξενο γιατί δεν υπήρχε καμία ένταση χημεία συν ότι ο κόσμος μέσα ήταν παράξενος εκεί μέσα ήταν ένας τύπος όλες της φορές π πήγα που φορούσε κάτι Μ το κώλο έξω κ μάλλον κάθεται εκεί κ κάνει μόνο πίπα αλλά γίνεται κ λίγο ενοχλητικός.....Μ κάποιες κινήσεις του συν ότι δεν αφήνει το πεδίο ελεύθερο.....μετά από αυτόν είδα ένα γνωστό που Μ είχε γσνησει δύο μέρες πριν στην φλεξ κ είπαμε ένα γειά έχοντας πάει η ώρα εφτά παρά κ περιμένοντας ν δω τι συμβαινει στο υπόγειο έκανα βόλτες σε κάποια φάση βρεθήκα με ένα τύπο μέσα στην σάουνα κ πιάσαμε κουβέντα κανονική βγήκα λίγο κ είδα ότι ήταν εφτά κ δέκα κατέβηκα κάτω δυστυχώς ήταν ακόμη κλειστά πήγα ν ανέβω της σκάλες κ είδα ότι κάποιος πάει εκεί περίμενα λίγο κ ξανά κατέβηκα μπήκα μέσα γυμνός αφού είχα βάλει την πετσέτα μου στο ντουλαπάκι ήμουν μόνος Μετς από λίγο ήρθαν άτομα προσπαθούσα ν έρθω κοντά ν δω αντιδράσεις ήταν λίγο απόμακροι Μετα απ' λίγο ήρθε ένας κ Μ έβαλε ν γονατίσο ν τιν γλείψω το έκανα αμέσως δεν ήταν κ κάτι ιδιαίτερο σε μέγεθος για αυτό κ Μετς από λίγο σταμάτησα γιατί περνούσαν όλοι από δίπλα μας ....σε κάποια φάση εννοώ ειμασταν 4 άτομα πρέπει ν έγιναν δέκα τότε είδα ένα τύπο Μ κοιλιά γύρω στα 40 Μ 170 κάτι πολύ μακρύ γενι κοντά μαλλιά μπήκε στα πλάγια εκεί που είναι η τηλ εγώ τον ακολούθησα κ αμέσως του τον έπιασα τεράστια Πουτσα μετά από κάποια φιλιά τιν πηρα στο στόμα μου Μ είχε καυλώσει το όλο σκηνικό λίγο το σκοτάδι λίγο ότι ο πούτσος ήταν τέλειος ο τύπος όπως έβγαζε τους ήχους που ξεκίνησα ν γλείφω Μ την γλώσσα μου κ ν βάζω κ δάκτυλο στην τρύπα μου αυτιά Μ σήκωσε Μ πήρε από το χέρι και βγήκαμε έξω Μ έβαλε εκεί στην μέση που είναι το κρεβάτι κάναμπες κ έχει την τηλεόραση Μ ξαπλώσε Μ σήκωσε τα πόδια και μπήκε μέσα Μ ήταν πολύ χοντρός αλλά είχα γίνει μούσκεμα δεν βόλευε κ πολύ βέβαια γιατί ήταν λίγο κοντός γ αυτό κ σχεδόν αμέσως τραβήχτηκα άφησα της παντόφλες δίπλα κ ανέβηκα στο κάναμπε κ στήθηκα στα τέσσερα ν κοιτάω την τηλεόραση αυτός ήρθε από πίσω σου μου και μπήκε ξανά Μ γαμουσε στα τέσσερα ένιωθα τα μπαλάκια του ν Μ κτυπάνε είδα ότι στα αριστερά είχαν μαζευτεί τουλάχιστον δέκα άτομα κ τιν έπαιζαν εγώ από την καύλα γύρισα κ στήθηκα προς αυτούς ώστε να Μ φέρουν τα κσυλια τούς δεν έρχονταν κανείς εγώ ένιωθα πολύ πουτανα κ τέλεια που Μ γαμουσε ο άλλος κ μας έπερναν μάτι έκανα νόημα ν έρθουν αλλά δεν ήρθε κανείς μετά από μισό ένα λεπτό σταμάτησε να Μ γαμάει ο άλλος γιατί κουράστηκε.....κ έφυγε εγώ έκατσα λίγο μπας ανέβει κανείς αλλά δεν εκεί ίσως έκανα λάθος έπρεπε να στήσω την κωλαρα μου προς την μεριά τους εκεί θ έρχονταν κάποιος τεσπά πριν οσο με γαμουσε ο άλλος είχε κεντραρει το μάτι μου σε αυτός που με είχε γαμησει στην φλεξ κ είδα ότι τον καυλώνα όταν λοιπόν φευγανε οι άλλοι κατέβηκα κ εγώ κ μπήκα ξανά εκεί στο μικρό δωμάτιο εκεί ήταν αυτός κ άλλος ένας πήγσ σε αυτόν κ του είπα αν τ άρεσε Μ είπε ναι κ φιλιομασταν έσκυψα κ τιν πήρα στο στόμα μου Μετς από λίγο Μ γύρισε το κεφάλι κ Μ εχωσε ο δίπλα το καυλι του κ Μετς Μ γύρισε από την άλλη μεριά κ πήρα μια νέα Πουτσα στο στόμα είχα κατακαυλωσει Μ σήκωσε λίγο αυτός κ Μ φίλησε κ Μ είπε ν πέσω στα γόνατα υπάκουσα Μ είχαν βάλει στην μέση τέσσερα άτομα ήρθε κ τέταρτος δλσ κ τους εγλεψα όλους σηκώθηκα μπας κ πάρει κ καμία χαρά η τρύπα Μ κ όχι μόνο το στόμα αλλά δεν γ αυτό κ έφυγα μολις έφυγα είδα ένα μπρος το glory hole κ πήγα κ εγώ του τιν εγλειψα λίγο αλλά βγήκα κ πήγα σε αυτόν κ τιν εγλειφα έτσι στο διάδρομο πάνω αυτός δεν ήθελε ν φύγει από εκεί όπως τιν εγλειφα περνούσε κόσμος κ Μ χουφτωνε κ ένας μου έδωσε κ αυτός το καυλι του Μετς από λίγο σταματήσαμε κ εγώ σηκώθηκα κ έκανα βόλτα δίπλα στο διάδρομο ήταν κάπως ψηλά ένας τύπος απέναντι ακριβως από την είσοδο κ οπνς περνούσα τν είδα έξω από τα κάγκελα κ τιν πήρα στο στόμα για λίγα δεύτερα....έκανα λίγο βόλτα πήγα πάλι στο κεντρικό δωμάτιο μέσα στο μικρό δωμάτιο ήταν άτομα αλλά εν πήγα ν μπω τότε ένιωσα ν Μ ακουμπάει ένα χέρι κ ήταν αυτός που είχαμε κάνει την φάση στην φλεξ μπήκα μέσα κ ήταν άλλοι δύο αυτοί η δυο ήταν από πριν Μ έβαλε ν τους γλείψω ξανά εγώ γονάτισα λίγο κ τόυς επερνα εναλλάξ δύο στόμα Μ σε κάποια φάση κατάλαβα ότι θ εχυνε κάποιος κ σταμάτησα ν γλείφω πήγα ν σηκωθώ αλλά δεν γινόταν όπως ήμουν το οπότε έκλεισα μάτια στόμα κ σχεδόν αμέσως ήρθε ένα καυτό σπέρμα πάνω μου αυτός Μ έριξε κ δύο μπουτσοσκαμπιλα κ καπάκι έχυσε κ ο δεύτερος ευτυχώς τα δικά του πετάχτηκαν λίγα πάνω Μ τα ποιο πολλά έφυγαν πίσω Μετς από λίγο Μ είπε κ ο γαμιας από το φλεξ ότι θ Μ χύσει γύρισα λίγο δεξιά κ Μ έχυσε κ αυτός προσπάθησε ν τιν δώσει μέσα στο στόμα Μ αλλά εγώ δεν το άνοιγα...αμέσως έφυγα κ πήρα χαρτί κ άνοιξα το ντουλάπι κ πήγα για μπάνιο ήταν κ οχτώ μισή κοντά κ είχε χαθεί κ λίγο ο έλεγχος κ δεν ήθελα ν κάτσω άλλο έπρεπε να φύγω ...σαν πρώτη εμπειρία ήταν καλή το υπόγειο αξίζει πραγματικά γιατί εκεί δεν ντρέπεται κανείς .....ήταν παρασκευή πριν την αλλαγή του χρόνου την Επόμενη ξανά πήγα!!!!
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Όταν πήγα την επόμενη εβδομάδα καταρχάς έγινε μπέρδεμα ότι είχσ ξαναπάει δεύτερη φορά στην ρεσεψιόν κ έχασα 15 λεπτά από την ζωή Μ ώστε ν το διευκρινίσω...άσχημο αυτό....
Μπήκα μέσα κ αμέσως ήρθα σε επαφή Μ ένα πολύ ωραίο τύπο ειμασταν δωματιάκια κ ξεκινήσαμε πίπα Μ εγλειψε κ αυτος φόρεσε προφυλακτικό κ Μ γάμησε λίγο αλλά σταμάτησε γιατί ήθελε να φύγει ν πάει δουλειά....δεν τον ξανά είδα πήγα μπάνιο κ ξαναπήγα δωμάτια έπαιξα λίγο Μ ένα παιδί λόγο πίπα αλλά δεν ήθελε σεξ κ για αυτό έφυγα Μετς από λίγο πηγα χαμάμ ξανά εκεί ήταν ο γνωστός εκνευρίστηκος τύπος κ δεν ήθελε ένας ν κάνουμε κάτι του είπα ν πάμε αλλού Μ λέει όχι εδώ Μ αρέσει έφυγα δεν είχε κ πολύ κόσμο γενικά μπήκα μέσα στην σάουνα κ έτσι ήταν ένας μεγαλύτερος σίγουρα 65 είχε ωραίο καυλι κ ξεκινήσαμε ν τιν γλείφω του πρωτινα ν πάμε δωμάτιο πήγαμε αλλά στην προσπάθεια ν βάλει προφυλακτικό του έπεφτε κ τι αφήσαμε ανυπομονούσα ν ανοίξει η υπογειαρα αυτή την φορά άνοιξε εφτά παρά πέντε έκανα βόλτα τουλαγιστον μισή ώρα δεν ήρθε κανείς πάνω ανέβηκα ξανα κ δεν είχε κόσμο κατάλαβα ότι δεν θ έχει κ έπρεπε ν φύγω το οπότε έφυγα γρήγορα χωρίς ν πω ας κάνω μια τελευταία βόλτα....
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Λίγες μέρες μετά πήγα πάλι ήταν κ μέρα που ίσως είχε κόσμο αλλά λόγω φώτων τελικά όχι πήγα κ λίγο ποιο αργά ώστε ν μπορέσω να μείνω λίγο παραπάνω για το υπόγειο αλλά τελικά ήταν η χειρότερη από της 3 μέρες για μένα μετά από τουλαγιστον μια μισή ώρα σάουνα κ μια απλή πίπα που πήρα δε κάποιον που βιαζόταν ν φύγει είδα κάποιον τύπο μέσα στην σάουνα κ μιλήσαμε για ν παίξουμε πήγαμε σε ένα δωμάτιο παίξαμε λίγο φόρεσε προφυλακτικό και μπήκε γενικά όμως δεν υπήρχε κάτι ποιο πολύ έγινε για ν μην πω ότι δεν έκανα Τπτ πήγε εφτά κ μισή κοντά θα ν ανοίξουν το υπόγειο που για μένα αφού δεν έχει κόσμο ανοιξε το Θά Μ πειες ποιος το καθαρίζει μετά ..έκατσα δέκα λεπτά είδα ότι δεν έχει κόσμο ούτε καλό ούτε έτοιμο για παιχνίδι κ έφυγα γρήγορα παρόλο που έμεινα ακόμη μια βδομάδα Αθήνα δεν πήγα ξανά ούτε στην φλεξ το γύρισα από την μεριά του bi που είμαι κ επισκέφτηκα δύο κορίτσια στην κ60 κ Αριστοτέλους 6...
Γενικά κατά την γνώμη μου η Αλεξάντερ έχει απίστευτους χώρους πρόσφατα έμαθα ότι έχει κ δωμάτια εγώ έτσι κ αλλιώς έχω ν μένω Αθήνα κ δεν θ εμένα ποτέ εκεί ίσως μόνο για την εμπειρία αλλά και πάλι ..όπως βλέπω την φάση εκεί παρόλο που έχει όλα τ καλά ο κόσμος λίγο πατάρι φρένο δεν ξέρω ίσως πάει για ν χαλαρώσει κ όχι για κάτι παραπάνω ίσως το βλέπω με γω έχει γιατί με βολεύει ποιο μεσημεριανές ώρες κ μάλλον τ καλά γίνονται μετά της εννιά ,,? Φλεξ πάντως ειδικά Τετάρτες παίζεις μπάλα από την ώρα π θ πας εκτός Δευτέρα που ίσως είναι χαμένη μέρα ....τώρα που ανέβω δεν ξέρω αν έχω χρόνο για την Αλεξάντερ και ειδικά που έχασα το εισιτήριο....δεν νομίζω αλλά θ προσπαθήσω το χειμώνα ν πάω μια παρασκευή γύρω στης εφτά κι ν κάτσω μέχρι εννιά μισή τουλαγιστον ώστε ν δω αν αλλάξω εντελώς γνώμη στο ποια θεωρώ καλύτερη για φάσεις όχι για παροχές....και σίγουρα θέλω ν κάτσω κ εγώ σε ένα bi party ..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Τύπε @Thelopoutsa αυτό με το ωράριο που βάζεις στον εαυτό σου είναι το πρόβλημα σου :confused::confused:. Η σάουνα μαζεύει κόσμο μετά τις 20:00, πρέπει επειγόντως να αλλάξεις ωράρια αλλιώς τσάμπα ο κόπος σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom