Νέα

4-1-1997....4-1-2010!13 χρόνια στη κωλομπαρίαση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Χρονια πολλά να τα εκατοστήσεις.
Ζήτα χρήματα να σε σπονσοράρει η Nestle!

μπά,την έχει πάρει την υπεργολαβία άλλο μούτρο α-μπούρδελος(δηλ.μή μέλος :2funny:)
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ποια ηταν η πρωτη διδαξασα του φραπε ατελειωτη ευχαριστηση ?????

εμενα η πρωτη που με φραπεδιασε μεσα απο το κοτλε φαρδυ παντελονι μου .... αγουρο αμουστακο παιδι ηταν η Τζοανα η Βουλγαρα στις Μουσες .... και να φανταστεις δεν την πηρα ποτε χορο .... απλα περασε σαν κομητης διπλα μου, με σαγηνεψε με απιστευτες παλινδρομηκες κινησεις δεξιας χειρας και την εχασα πλεον ....

αχαχαχαχαχαχα...όταν ήταν η τζοάνα στις μούσσες παιζόταν το πενήντα-πενήντα στο μέγκα!αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Συμφωνώ απόλυτα!!! (και εγώ τα έχω δώσει όλα μια φορά, και ακόμα μετανιώνω μετά από ώρες μηνυμάτων, κλήσεων, e-mail και φυσικά απόλυτης αφοσίωσης) ;)
Ενω η Ρωσσιδαρα τα παιρνει μονη της και μαγκια της και οταν το πουγκι εχει αδιασει την κοπαναει και οταν ρωτησεις τι εγινε βρε παιδι μου σου λεει απλα δεν εχω να πω τιποτα αντιο !!!



Εγω 1997 Ιουλιο στο Tutti Frutti αφου αγορασαμε το μαγαζι δυο φορες και πηραμε και τα κοριτσα στο κλεισιμο εκει ηταν η αρχη και το τελος τον Στριπτιζαδικων για καλη η για κακη μου τυχη !!! :rolleyes:
Αντε και αλλη μια φορα με την φραπεδιαρα την Πηνελοπη που κενταει τωρα!!!! :grin: :grin: :grin:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ωραίο θέμα…!  Με συγκίνησε και με έκανε να αναπολήσω  την νεανική μου αθωότητα πριν την κατασπαράξουν η συγκεκαλυμμένη πορνεία των «χορευτριών», η λάμψη των φωτεινών επιγραφών και η ψεύτικη γοητεία της νύκτας.

Μπράβο Βάσο..!!

Αυτά..
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Ενω η Ρωσσιδαρα τα παιρνει μονη της και μαγκια της και οταν το πουγκι εχει αδιασει την κοπαναει και οταν ρωτησεις τι εγινε βρε παιδι μου σου λεει απλα δεν εχω να πω τιποτα αντιο !!!

Κοίτα δεν λέω για σχέση με στριπτιτζού, η άλλη ελλεεινίδα με έκανε να την κοιτάω στα μάτια και να λιώνω και τελικά τώρα ούτε μήνυμα (ήθελε να ελέγχει τα πάντα και να με έχει καβάτζα), Ρωσίδες είναι βαριές στο στομάχι καλύτερα τίμια Βουλγαράκια, πρόστυχα Ρουμανάκια αλλά ΠΑΝΤΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ πατσαβούρες ελληνίδες
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
SIROCCO ...... ναι κι εγω εκει γευτηκα για πρωτη φορα φρεσκο, ατριχο, ασπρο, Σταλινικο κρεας ..... και τι δεν θα δινα για μια βραδια ξανα εκει ......
συμφωνώ μέ δάκρυα.. μαζί μέ τό άλλο στό λουτρακι καί χίλια θά τάδινα γιά μιά βραδιά...
στά τωρινά  το πενηντάρι τό δίνω μέ τό ζόρι
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ωραίο θέμα…!  Με συγκίνησε και με έκανε να αναπολήσω  την νεανική μου αθωότητα πριν την κατασπαράξουν η συγκεκαλυμμένη πορνεία των «χορευτριών», η λάμψη των φωτεινών επιγραφών και η ψεύτικη γοητεία της νύκτας.

Μπράβο Βάσο..!!

Αυτά..

Ζεις μαρηηηηηηηηηηηηηη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Χρόνια σου πολλά  :2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
πωωωωωωωωωωωωω ρε σεις τι μου θυμησατε.....

Τοτε 1997 στο στριποκλαμπ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΣΥΝΟΡΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΡΕΝΤΗ - ΝΙΚΑΙΑ)
Ακομη εφτιαχναν το ΒΙΛΛΑΤΖ νομιζω τοτε 
(ειχε ακομη τις επιγραφες CAN-CAN) ο πρωτος μου ''φραπες''....

Μια μαγευτικη κορασιδα κανονικου αναστηματος με χυμωδη χειλη και βυζους..... και ματια που σε μεθανε και μακρια μαλλια καστανοξανθα
ονοματι κατερινα Ρωσσιδα ηταν
(ακομη θυμαμαι το ονομα της.... τα ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ)


Ειχα παει με εναν φιλο τοτε και μας ειχε πιασει αμοκ...

Εγω ειχα χαλασει περιππου 27.000 δρχ !!!

Ο φιλος περιππου 19.000 δρχ !!!

Θυμαμαι τα ποσα ακριβως γιατι μετα γελαγαμε με τον φιλο μου για το τι καναμε..... τον ειχα δανεισει κιολας για το ταξι .....  :2funny:

Σε καποια φαση ενω χορευαμε με καποια αλλη
η Κατερινα ειχε χορο με εναν διπλα μου ακριβως
και με κοιτουσε απο πριν .....
κι εγω..... αλλα ολο κατι τυχαινε και δεν την φωναζα...

Με την ευκαιρια λοιπον της αποστασης μου πεταξε αρχικα το κομπινεζον της στην μουρη μου την ωρα που ειχα χορο με αλλην
και κατοπιν λιγο αργοτερα αφου γελασα με την κινηση της
αλλα δεν εδωσα και πολλη σημασια....
Μου πεταξε και το σουτιεν της αυτη την φορα ομως με πολλη δυναμη...
Με ετσουξε στα χερια....

Σαν να μου ελεγε ΜΑΛΑΚΑ κοιτα με....

Αυτο ηταν ....

Την επομενη ωρα ηπιαμε δυο ποτα (ηταν η πρωτη φορα που κερασα κοπελα) και μου εκανε 4 χορους
οπου και με τελειωσε μεσα απο το παντελονι
(εγινα σκατα και δεν ηξερα πως να γυρισω σπιτι με λερωμενο το παντελονι...)  :2funny:
Βγαζοντας και την κυλοτα της και βαζοντας με να την χαιδευω
βαζοντας μου το χερι εκει.....

Δεν την ειχα προσεξει να βγαζει το κυλοτακι της αλλου.....
(ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΥΤΟ)
Καμια δεν το εβγαζε τοτε αν θυμαμαι καλα (μπορει να ετυχε)

Αλλα το φιλαρακι μου μου το παραπονεθηκε αυτο εντονα  :2funny:

Η μονη βλακεια που εκανα τοτε ηταν που δεν την αφησα να με φιλησει στο στομα (φοβομουν για νοσηματα και τετοια)

Θα ηταν το πρωτο μου φιλι στο στομα ..... ΚΡΙΜΑΣ !!!!  :headbang:

Τελικα το απωθημενο αυτο μαζι με το κυριως απωθημενο μου εφυγε πριν 2 μηνες....
σε μια γνωστη ιστορια με δερματινα .....  :2funny:  :2funny:  :2funny:
οπου εφαγα και το κραξιμο της ζωης μου εδω μεσα  :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα σκεφτομαι και το χουφτωμα στο νινι της και γελαω.....




Θα τα θυμαμαι για παντα αυτα ρε παιδια ............. :dancing: :dancing: :dancing:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
τι να κεντησει ρε ο μαλακας ; απο προχθες τον περιμενουμε. μονο να πηγαινει για κατουρημα στο ciao παρεα με ενα φιλο του ξερει, ωσάν τα τεμαχια.

εγώ τουλάχιστον πάω για κατούρημα...εσύ που πάς για χέσιμο και χέζεις βατράχια από τη δια(σ)-τροφική σου συμπεριφορά?άσε που μυρίζει το μαγαζί ολόκληρο!ούρτ.... :s&m_3:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
παιδιά σας ανοίγω τη ψυχή μου,το πάθος μου,το λάθος μου....ήταν σάββατο 4 γενάρη του 1997.Εγώ ο πολλά τότε υποσχόμενος καφεδοποιός και φραπεδολεοντόκαρδος επαίσχυντος χύστης των καναπέδων,των διπλανών συναγωνιστών(συναγωνιστές συγγνώμη αν τόσα χρόνια πήραν τα σκάγια και μερικούς από εσάς)και φυσικά των κορασίδων του σωλήνα κλείνω σε λίγη ώρα 13 ολόκληρα χρόνια στη κωλομπαρίαση!Συνέχεια σε λίγο γιατί πρέπει να σκοτώσω μιά σκνίπα που μου χει σπάσει τ'αρχίδια. :2funny:
Πρώτα απ'όλα χρόνια πολλά και πάντα φραπεδοεπιτυχίες να'χεις...
Κατά δεύτερον να σου πω να τα εκατοστήσεις..να τα χιλιάσεις...δεν ξέρω αν είναι ευχή η κατάρα!!!!
Εσύ και το δεμόνιο στριπομυαλό σου επιλέγει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom