Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Σε ποιον θα δωσει το πρωταθλημα φετος ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ?

  • Κανενας

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Να δωθουν τα κυπελα σε παιδακια που πεινανε

    Ψήφοι: 22 17,2%
  • Μονο ο θρυλος αξιζει

    Ψήφοι: 21 16,4%
  • τα βυζια της μπακοδημου

    Ψήφοι: 56 43,8%
  • αεκ/παο μια επιλογη

    Ψήφοι: 12 9,4%
  • με μειον 10 βαθμους απο τους τωρα πρωτοπορους θα το παρει δικαια ο ΘΡΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 12 9,4%
  • Nα πάνε να γαμηθουν και οι δύο

    Ψήφοι: 17 13,3%
  • :alivedick:

    Ψήφοι: 5 3,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    128

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.280
Κριτικές
3
Like
6.870
Πόντοι
1.486
Οι ποιο πολύ εδώ ξέρουν τι ομάδα είμαι ... Πέμπτη βράδυ έβλεπα το παιχνίδι...και κάποια στιγμή δεν ειξερα τι ειθελα ...να χάσει να κερδίσει....τσαντιστηκα.ζηλευα έλεγα πως γίνεται χωρίς ομάδα να παίζει έτσι η μήπως τελικά έφτιαξε ομάδα ο Ισπανός......και τι θα γίνει στο επόμενο παιχνίδι να περάσει στο τελικό...να χάσει...τελικά νομίζω ότι το σωστό και το δίκαιο είναι να πάει τελικό και να το πάρει...και ας μας δουλεύουν για χρόνια εμάς τους άλλους....και ας το σηκώσει μέσα στο γήπεδο μας ...και μην ξεχνάμε ότι του χρόνου κλείνει 100 χρόνια ιστορία....και δεν το παίζω καλός στους γαύρους...αλλά έτσι πρέπει να γίνει για το καλό όλων.... οποίος βλέπει μακριά στο ελληνικό ποδόσφαιρο αυτό πρέπει να θέλει.....καλή ανάσταση!!!!!
Διαφωνώ αλλά δεν ειναι της παρούσης...Καλή Ανασταση και σε σενα αδερφε συνχάνουμε...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.950
Like
24.907
Πόντοι
5.006
Οι ποιο πολύ εδώ ξέρουν τι ομάδα είμαι ... Πέμπτη βράδυ έβλεπα το παιχνίδι...και κάποια στιγμή δεν ειξερα τι ειθελα ...να χάσει να κερδίσει....τσαντιστηκα.ζηλευα έλεγα πως γίνεται χωρίς ομάδα να παίζει έτσι η μήπως τελικά έφτιαξε ομάδα ο Ισπανός......και τι θα γίνει στο επόμενο παιχνίδι να περάσει στο τελικό...να χάσει...τελικά νομίζω ότι το σωστό και το δίκαιο είναι να πάει τελικό και να το πάρει...και ας μας δουλεύουν για χρόνια εμάς τους άλλους....και ας το σηκώσει μέσα στο γήπεδο μας ...και μην ξεχνάμε ότι του χρόνου κλείνει 100 χρόνια ιστορία....και δεν το παίζω καλός στους γαύρους...αλλά έτσι πρέπει να γίνει για το καλό όλων.... οποίος βλέπει μακριά στο ελληνικό ποδόσφαιρο αυτό πρέπει να θέλει.....καλή ανάσταση!!!!!
Σωστός τυπε
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.950
Like
24.907
Πόντοι
5.006

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.950
Like
24.907
Πόντοι
5.006

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.467
Κριτικές
31
Like
12.150
Πόντοι
5.097

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom