Νέα

Νέο κατάστημα στο Πλατύ Ημαθίας !!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMEOVER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Νέο κατάστημα στο πλατύ Ημαθίας, είναι το πρώτο που ανοίγει στην περιοχή και ανήκει στον διευρυμένο Δήμο Αλεξάνδρειας. Βρίσκεται στο 7ο χιλ της επαρχιακής Οδού Αλεξάνδρειας – Χαλκηδώνας, το επισκέφθηκα πρόσφατα, από όπου και η συνημμένη φωτογραφία, ανήκει θα έλεγα στην κατηγορία των μπουρδέλων και ας συστήνεται ως στούντιο, όταν είχα περάσει ήταν μια ξανθιά Ελληνίδα χοντρούλα, τώρα μαθαίνω έχει στελεχωθεί από έμπειρη κορασίδα υψηλών κυβκών, με ένσημα στη Θεσσαλονίκη, από εμένα καλές δουλειές να έχει το κατάστημα και κάποια στιγμή θα το τιμήσω.

Οι τιμές από 30 ευρώ ξεκινάνε

Anti μπορείς να εμπλουτίσεις τον κατάλογο, στην κατηγορία των μπουρδέλων.
 

Συνημμένα

  • ΠΛΑΤΥ.jpg
    ΠΛΑΤΥ.jpg
    369,6 KB · Εμφανίσεις: 138
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Και αυτο είναι το σημείο της υπαρξης του πάνω στο χαρτη
 

Συνημμένα

  • πλατυ1.PNG
    πλατυ1.PNG
    349,5 KB · Εμφανίσεις: 126

katakouzinos22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα! Ξερουμε αν λειτουργει ακομα το καταστημα;
 

katakouzinos22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Για μέλλοντες επισκέπτες: πέρασα 1 και κάτι χθες από κει, λουκέτο σκύλος και ένα τρακρτερι παρκαρισμένο και πιθανόν παρατημένο, με το άροτρο του παρακαλώ
 

bogard777

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
Το κατάστημα είναι κλειστό τους τελευταίους μήνες και είναι λογικό.Η κακή σε συμπεριφορά ρωσιδοουκρανεζα ότι και να ήταν τέλος πάντων , με αρκετά χρόνια στην πλάτη της. Η περιέργειά μου με οδήγησε όμως στη Καμαρά της. Μετά από πολύ ώρα αναμονή τελικά πέρασα μέσα. Η συμπεριφορά της ήταν εντελος αντικουκου. Ατσαλή απρόθυμη και κρύα . Κάποια στιγμή μου πρότεινε να μην κάνουμε σεξ. Δεν ξέρω αν είχε προβλήματα σωματικά ή ψυχολογικά αλλά καλό θα ήταν να το έλεγε από την αρχή. Θα το δεχτούν ευχαρίστως. Έκλαψα το 30αρι το οποίο της φάνηκε και λίγο σαν να μου έκανε την χάρη δηλαδή.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Μετα την αποχωρηση της Αλεκας ο οικος πηρε την κατω βολτα...κ εκλεισε.
 

bogard777

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
Μετα την αποχωρηση της Αλεκας ο οικος πηρε την κατω βολτα...κ εκλεισε.
Φίλε δεν την γνώρισα την Αλέκα και τώρα με βάζεις σε σκέψεις... Αν ακούσω ένα όνομα γενικά θέλω να δω και τι κρύβεται από πίσω . Τέτοιος περίεργος είμαι
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Φίλε δεν την γνώρισα την Αλέκα και τώρα με βάζεις σε σκέψεις... Αν ακούσω ένα όνομα γενικά θέλω να δω και τι κρύβεται από πίσω . Τέτοιος περίεργος είμαι
Στα 53 της τοτε. Τωρα βαλε κανα δυο ακομη. Ξανθια με κιλακια. Καλο παιδι τα λεγαμε κ αρκετα. Βρηκε καποιον κ μου ειπε οτι θα σταματησει κ θα αλλαξει την ζωη της.
 

bogard777

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
Στα 53 της τοτε. Τωρα βαλε κανα δυο ακομη. Ξανθια με κιλακια. Καλο παιδι τα λεγαμε κ αρκετα. Βρηκε καποιον κ μου ειπε οτι θα σταματησει κ θα αλλαξει την ζωη της
Από την περιγραφή μάλλον έχω χάσει κάτι καλό. Οι κοπέλες που μιλάνε με εξιταρουν. Είμαι και λίγο του gilf νομίζω ότι θα ήταν δυνατός συνδυασμός
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Από την περιγραφή μάλλον έχω χάσει κάτι καλό. Οι κοπέλες που μιλάνε με εξιταρουν. Είμαι και λίγο του gilf νομίζω ότι θα ήταν δυνατός συνδυασμός
Ποτε δεν ξερεις βεβαια πως τα φερνει ο καιρος!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom