Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
...τι ακριβως λετε να εγινε?...καυλαντιζε στο fb το κοριτσι με τον αλβανο σφιχτη , του στυλ "θελω να με γαμησεις θελω να με παρτουζωσεις με τον φιλο σου" και οταν πηγε σπιτι του κωλωσε οταν τους ειδε και κεινοι μες την καυλα και την μαστουρα την χτυπησαν και την βιασαν ?
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.586
Κριτικές
12
Like
6.459
Πόντοι
2.646
Έχουμε ακούσει το παραμυθι του Λουτσι.Την Παρασκευή θα ακούσουμε το παραμυθι του Κουκουρα,που θα είναι εκ διαμέτρου αντίθετο.Και μετα θα ανασκευάσει και ο Λουτσι και θα πει ότι προσπαθούσε να γλιτώσει και η αλήθεια είναι αυτή που λέει ο Κουκουρας
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
...τι ακριβως λετε να εγινε?...καυλαντιζε στο fb το κοριτσι με τον αλβανο σφιχτη , του στυλ "θελω να με γαμησεις θελω να με παρτουζωσεις με τον φιλο σου" και οταν πηγε σπιτι του κωλωσε οταν τους ειδε και κεινοι μες την καυλα και την μαστουρα την χτυπησαν και την βιασαν ?

ε ναι. ακριβώς :(
κι εγώ, νομίζω όλοι αυτό φανταζόμαστε

και πιστεύω δεν χρειάζεται να είσαι και μαστουρωμένος, πάνω στην καύλα δυστυχώς γινόμαστε άλλοι άνθρωποι :(
κρίμα...

απλά το τι έκαναν μετά είναι η βλακεία
:(
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
ε ναι. ακριβώς :(
κι εγώ, νομίζω όλοι αυτό φανταζόμαστε

και πιστεύω δεν χρειάζεται να είσαι και μαστουρωμένος, πάνω στην καύλα δυστυχώς γινόμαστε άλλοι άνθρωποι :(
κρίμα...

απλά το τι έκαναν μετά είναι η βλακεία
:(
Σώπα ρε τύπε.Αν ήταν έτσι και καθαρίζαμε όποια γκόμενα φασώναμε και μετά δεν μας καθότανε ,θα ήμασταν όλοι στον Κορυδαλλό...
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Σώπα ρε τύπε.Αν ήταν έτσι και καθαρίζαμε όποια γκόμενα φασώναμε και μετά δεν μας καθότανε ,θα ήμασταν όλοι στον Κορυδαλλό...

ότι να ναι :P δεν έχει σχέση αυτό που είπα εγώ με το φάσωμα...
τεσπα ο καθένας ότι θέλει γράφει

ελπίζω το κάτω κεφάλι σου να είναι πιο φουσκωτό από το πάνω :P
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
ότι να ναι :P δεν έχει σχέση αυτό που είπα εγώ με το φάσωμα...
τεσπα ο καθένας ότι θέλει γράφει

ελπίζω το κάτω κεφάλι σου να είναι πιο φουσκωτό από το πάνω :P
Το κάτω κεφάλι μου δεν είναι για τον κώλο σου οπότε άστο έξω απο την κουβέντα.Και αν έχουν κρυφά νοήματα αυτά που γράφεις κάνε τα φανερά γιατί δεν είμαι μάντης να διαβάζω τι στον διάολο σκέφτεσαι. Σε ότι γράφεις, απόρροια αυτά που γράφω.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.484
Κριτικές
56
Like
6.192
Πόντοι
3.556
Ρε παιδιά δλδ κακό είναι η κοπέλα να γούσταρε να κάνει τρίο και μόλις πήγε να γίνει πραγματικότητα να το μετάνιωσε;;;;;
Πρέπει να τη βασανισουμε και να τη σκοτώσουμε γι αυτο;;;;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Παιδάκια καλημέρα. Τα στοιχεία του θρεντ θα δώθουν στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος. Ευχαριστώ. Καλό είναι να ζητήσετε συγνώμη κάποιοι για τις αηδίες που γράφετε και να το κόψετε. Αυτά.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Παιδάκια καλημέρα. Τα στοιχεία του θρεντ θα δώθουν στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος. Ευχαριστώ. Καλό είναι να ζητήσετε συγνώμη κάποιοι για τις αηδίες που γράφετε και να το κόψετε. Αυτά.
...είναι ηλεκτρονικό εγκλημα να συζητάμε για το τι εγινε ?...και να υποθεσω οτι εσυ θα μας δωσεις στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος?
 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
...είναι ηλεκτρονικό εγκλημα να συζητάμε για το τι εγινε ?...και να υποθεσω οτι εσυ θα μας δωσεις στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος?
Είναι πολύ δυνατός χαρακτήρας η εριναλ. Εγώ το κατάλαβα επειδή αποκάλεσε τους υπόλοιπους παιδάκια.
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
εχουμε χασοδικη αλεξ θα την συντριψει  :takethis: :takethis:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Επειδή δεν πρόκειται για κάτι προσχεδιασμένο από τους 2 αλλά για αποτέλεσμα μαλακισμένης αντίδρασης από 2 ηλίθιους, είναι πολύ πιθανό να γίνουν γνωστά τα πραγματικά γεγονότα. Υπομονή χρειάζεται.


Ο "φάκελλος με χρήματα", τα "αυτοσχέδια τσιγάρα" και τα "χάπια" να δούμε  - μεταξύ άλλων - τι ήταν...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Παιδάκια καλημέρα. Τα στοιχεία του θρεντ θα δώθουν στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος. Ευχαριστώ. Καλό είναι να ζητήσετε συγνώμη κάποιοι για τις αηδίες που γράφετε και να το κόψετε. Αυτά.
Μετά θα αρχίσουν τα γνωστά....αχ καλέ εγώ για πλάκα τα έγραφα,δεν ήθελα να προσβάλλω κανένα,αχ καλέ σας παρακαλώ δεν θα το ξανακάνω κλπ κλπ
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.675
Like
1.316
Πόντοι
366
...είναι ηλεκτρονικό εγκλημα να συζητάμε για το τι εγινε ?...και να υποθεσω οτι εσυ θα μας δωσεις στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος?
καποια σκουπιδια απο δω μεσα (που τυχαινει να ειναι και φασιστικης-ακροδεξιας ιδεολογιας -κλασικα!) βγαλαν πολυ σκατοψυχια και δε σεβαστηκαν τη μνημη της "ατυχης" κοπελας... (ισως εχουν δεχθει πολυ απορριψη στη ζωη τους, εχουν φοβο μεσα τους, εξ ου κι αυτη η σκατοψυχια)...
καθε ανθρωπος ανεξαρτητου φυλου ή φυλης εχει δικαιωμα στην ηδονη, στην σαρκικη απολαυση... ειναι υποκριτικο σ ενα σαιτ σαν κι αυτο, να θεωρειται ηθικα μεμπτη η σεξουαλικη ελευθερια που βιωνει ενα ατομο (το δικαιωμα στην καυλα), μονο και μονο επειδη ειναι αντιθετου φυλου.... (ακομα κι εγω θεωρω οτι ειμαι φαλλοκρατης ή οτι εχω εκφρασει φαλλοκρατικες αποψεις, αλλα οχι και σ αυτο το βαθμο ρε μαλακες)  

εντωμεταξυ ακουγα το πρωι τον πλευρη στο σκαι, ο οποιος ελεγε οτι παιζει σε κανα 7αρι χρονια να ειναι εξω...
μπραβο στο δημητρακοπουλο που δε δεχθηκε την υπερασπιση του ενος (εικαζω βεβαια για επικοινωνιακους λογους....)

το συγκλονιστικοτερο δε ειναι οτι τους ζητουσε να την πανε στο νοσοκομειο και αυτοι συνεχισαν και τη χτυπαγαν, με την τραγικη καταληξη που ειχε (το πεταγμα απ τον γκρεμο στα βραχια...)
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
ο καθένας εδώ γράφει το κοντό του και το μακρύ του ..η ουσία είναι ότι μία νέα κοπέλα έφυγε άδικα από τη ζωή, μάλλον πρόκειται για δολοφονία.. εκατοντάδες νέοι φεύγουν άδικα από τη ζωή πχ με τροχαία στη χώρα μας αλλά δε γίνεται τόσο θόρυβος.. δουλειά των δικαστικών αρχών είναι να αποδοθεί δικαιοσύνη και σε αυτό το έγκλημα..αυτά και τίποτα παραπάνω
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.675
Like
1.316
Πόντοι
366
ο καθένας εδώ γράφει το κοντό του και το μακρύ του ..η ουσία είναι ότι μία νέα κοπέλα έφυγε άδικα από τη ζωή, μάλλον πρόκειται για δολοφονία.. εκατοντάδες νέοι φεύγουν άδικα από τη ζωή πχ με τροχαία στη χώρα μας αλλά δε γίνεται τόσο θόρυβος.. δουλειά των δικαστικών αρχών είναι να αποδοθεί δικαιοσύνη και σε αυτό το έγκλημα..αυτά και τίποτα παραπάνω
ωραιο παραδειγμα εφερες....εξισωνεις τη δολοφονια με τα τροχαια ατυχηματα!!!!

η μλκ εχει βαρεσει ταβανι!

 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
ο καθένας εδώ γράφει το κοντό του και το μακρύ του ..η ουσία είναι ότι μία νέα κοπέλα έφυγε άδικα από τη ζωή, μάλλον πρόκειται για δολοφονία.. εκατοντάδες νέοι φεύγουν άδικα από τη ζωή πχ με τροχαία στη χώρα μας αλλά δε γίνεται τόσο θόρυβος.. δουλειά των δικαστικών αρχών είναι να αποδοθεί δικαιοσύνη και σε αυτό το έγκλημα..αυτά και τίποτα παραπάνω

το τροχαιο ρε τυπε μπορει να ειναι ανθρωπινο λαθος η να μην φταιει κανεις
τι συγκρινεις?  :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom