Νέα

Ποδολαγνεία/πατούσες σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα altgreek74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 343
  • Εμφανίσεις 112K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gus76

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2015
Μηνύματα
34
Like
6
Πόντοι
0
Kαμια καλη για ποδολαγνεια στο Μεταξουργειο μετα τις 12 το βραδυ υπαρχει παιδια; Παρακαλω ενημερωστε. :)
 
OP
OP
A

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Παιδια αυτο εδω το καυλακι το εχει δοκιμασει κανεις για ποδολαγνεια?
 

Συνημμένα

  • ELENA.jpg
    ELENA.jpg
    320,1 KB · Εμφανίσεις: 185

gus76

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2015
Μηνύματα
34
Like
6
Πόντοι
0
Kανενα νεο για ποδαρακια;
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Kαμια καλη για ποδολαγνεια στο Μεταξουργειο μετα τις 12 το βραδυ υπαρχει παιδια; Παρακαλω ενημερωστε. :)
Η milf Αννα Βουλγάρα από κολωνού είναι το πιο δυνατό στάνταρ...

Αλλα μεταξουργείο είναι αυτό.....
Ότι θέλεις βρίσκεις.................

Μπορεί να ανεβείς τα σκαλάκια και να δεις δυο ξανθά "κοντοπουτανακια"......γιατί να μην τα πάρεις και τα 2.....

Να μην ρωτάτε....

Να είστε παίχτες.......

Με 10 ευρώ έχω κάνει foot worship + footjob + trampling + γαμήσι....

Συν ότι η βραδινή βάρδια είναι η πιο δυνατή......

Να είστε πολύ παρατηρητικοι να τσεκάρετε ποδαράκια,αν είναι ωραία ποσο περιποιημένα κλπ αλλα και να φοράνε τσόκαρα-mules η παπούτσια που να βγαίνουν εύκολα γιατί αλλιώς δεν τα βγάζουν....
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Σας έχει τύχει πουτάνα που να σας γλύψει αυτή τα δικά σας πόδια?
 

vitaman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
16
Κριτικές
13
Like
63
Πόντοι
10
Μια φορα μονο και μαλιστα χωρις καν να της το ζητησω. Ενω εγλυφα εγω τα δικα της, αρχισε να μου κανει κι αυτη το ιδιο. Δυστυχως η συγκεκριμενη, σταματησε να δουλευει, λιγο καιρο μετα και δεν μπορεσα να την ξαναπαρω.
 

Dim_Nak

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2016
Μηνύματα
10
Like
11
Πόντοι
0
Η milf Αννα Βουλγάρα από κολωνού είναι το πιο δυνατό στάνταρ...

Αλλα μεταξουργείο είναι αυτό.....
Ότι θέλεις βρίσκεις.................

Μπορεί να ανεβείς τα σκαλάκια και να δεις δυο ξανθά "κοντοπουτανακια"......γιατί να μην τα πάρεις και τα 2.....

Να μην ρωτάτε....

Να είστε παίχτες.......

Με 10 ευρώ έχω κάνει foot worship + footjob + trampling + γαμήσι....

Συν ότι η βραδινή βάρδια είναι η πιο δυνατή......

Να είστε πολύ παρατηρητικοι να τσεκάρετε ποδαράκια,αν είναι ωραία ποσο περιποιημένα κλπ αλλα και να φοράνε τσόκαρα-mules η παπούτσια που να βγαίνουν εύκολα γιατί αλλιώς δεν τα βγάζουν....


Κολωνου ποσο βρισκεται η Αννα?
 

vitaman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
16
Κριτικές
13
Like
63
Πόντοι
10
Επειδη πιστεύω υπάρχει ενδιαφέρον από πολλούς σχετικά με το συγκεκριμένο φετίχ. Κι εγώ παθών είμαι αφού η γυναίκα μου όποτε της ζητάω να της γλύψω τα πόδια είτε με ειρωνεύεται είτε με κοροιδύει...

Υπάρχει κάποιο στούντιο με κοπέλα που να δέχεται να της γλύφεις τις πατούσες  αλλά να έχει καθαρά πόδια και να μη σε κοροιδεύει? Έχω πάει με διάφορες κατά καιρούς να κάνω το βίτσιο μου αλλά άλλη είχε αλεξίσφαιρες από τους κάλους πατούσες, άλλη είχε άπλυτα πόδια και η τελευταία είχε κάτι νύχια που πρέπει να τα είχε κόψει από τη μέρα που γεννήθηκε. Και όλες μια ειρωνία και ίσα να μου πάρουν τα λεφτά. Στο τέλος έφευγα ξενερωμένος. Δεν έχω βρει κοπέλα με καθαρά , όμορφα και με βαμμένα νύχια ποδαράκια που να κάνει τέτοια κατάσταση εκτός από μια αφέντρα σε αγγελία η οποία όμως ήθελε 120 ευρώ και απαιτούσε να μου ρίξει και ξύλο και πάλι ξενέρωσα τουλάχιστον όμως τελείωσα.

Δε με νοίαζει τόσο η εμφάνιση όσο να είναι σχεικά μικρούλα (μη γλύφουμε τα πόδια της γιαγιάς) και να έχει όμορφα καθαρά και περιποιημένα πατουσάκια και πρόθυμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Δεν ειναι και τοσο δυσκολο οσο νομιζεις, Σε ολα τα στουντιο υπαρχει προγραμμα ποδολαγνειας και δεν προκειτε να σε ειρωνευτει καμια. Οι περισσοτερες εχουν ωραια και καθαρα ποδια, αλλα μπορεις στο σαλοναρισμα, να ριξεις μια ματια πριν μπεις. Εχω κανει ποδολαγνεια με πολλες. Αλλες ηταν απολυτα καθαρα και αλλες ειχαν μια ελαφρια μυρωδια, αλλα εχει κι αυτο το γουστο του. Trust me....
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Μια φορα μονο και μαλιστα χωρις καν να της το ζητησω. Ενω εγλυφα εγω τα δικα της, αρχισε να μου κανει κι αυτη το ιδιο. Δυστυχως η συγκεκριμενη, σταματησε να δουλευει, λιγο καιρο μετα και δεν μπορεσα να την ξαναπαρω.
:hi:
 

gus76

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2015
Μηνύματα
34
Like
6
Πόντοι
0
Kαλησπερες. :) Υπαρχει καποιος ειδικος να μας δωσει τα φωτα του; Π.χ. να γραψει σε ποια σπιτια κανουν ποδολαγνεια. Να γραψει: Πρωινη βαρδια στην Ιασονος και γυρω περιοχες, απογευματινη και βραδινη. Και μετα στην Φυλης και γυρω εξισου πρωινη βαρδια, απογευματινη και βραδινη. Με ονοματα. Ευχαριστω. :)
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
αλκαμενους 113 η συλβια,παλια δουλευε διδυμου.
ομορφα πεντακαθαρα ποδαρακια!!! :humpleg:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
σας εχει τυχει αν πατε να γλυψετε δαχτυλακι και να βρωμαει το ποδι της; και αν ναι, πως το διαχειριζεστε εκεινη την ωρα;

:vomit: ή  :lheel:
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καμια καλη απο στουντιο 12 Λυκοβρυση για ποδομαλακια ξερουμε????
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
Τι να πει κανείς για αυτή τη γυναίκα. Πολύ ωραία πόδια, πάντα περιποιημένα με βαμμένες νυχάρες, τα κάνει όλα χωρίς να φέρει αντίρρηση και πίπα για σεμινάρια. Το μόνο κακό με τη Ναταλία είναι για έναν ποδολάγνο ότι δεν ξέρεις τι να πρωτοκάνεις, να σε πιπώσει, να της γλύφεις τις νυχάρες, να σου τον παίξει με τα πόδια ή να τη γαμάς?


 

gus76

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2015
Μηνύματα
34
Like
6
Πόντοι
0
Kανενα νεο παιδια; Ηρθε το 2017...:)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom