Νέα

Τις γαμάνε οι μπράβοι τις στριπτηζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NikosShell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 651
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ενδέχεται...

Πάντως αν έχεις υπ'όψιν μαγαζιά κ ιδιοκτήτες..που πηδούν τις υπαλλήλους...ρίξε ένα pm...αν δεν είναι κόπος..
Θα ήθελα να γνωρίσω κάποιους..ωστέ να καταλάβω πως διαχειρίζονται αυτές τις "σχέσεις" γαμησιού...μεταξύ αφεντικού/υπαλλήλου...
Τώρα δεν μιλάς σοβαρά έτσι?????????

 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Σοβαρότατα...δεν μιλάω για πουτανομάγαζα...για τα άλλα τα ψιλοκανονικά...ενδιαφέρομαι...
Μιλάς για μαγαζί bar - cafe ή γενικά επιχείρηση ό,τι να'ναι????????
Γιατί ειδικά για τον δεύτερο τομέα δεν μπορεί να μην γνωρίζεις κάποιον...... Αδιανόητο...
 

Επισκέπτης
Μιλάς για μαγαζί bar - cafe ή γενικά επιχείρηση ό,τι να'ναι????????
Γιατί ειδικά για τον δεύτερο τομέα δεν μπορεί να μην γνωρίζεις κάποιον...... Αδιανόητο...

bar-club-cafe...με πλειοψηφία...δλδ μη μου πεις στα 100 μαγαζιά μιας "Χ" περιοχής...γαμάνε 1-2 άτομα...παντού υπάρχουν...αυτά τα 1-2 άτομα/επιχειρηματίες....
 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Ενδέχεται...

Πάντως αν έχεις υπ'όψιν μαγαζιά κ ιδιοκτήτες..που πηδούν τις υπαλλήλους...ρίξε ένα pm...αν δεν είναι κόπος..
Θα ήθελα να γνωρίσω κάποιους..ωστέ να καταλάβω πως διαχειρίζονται αυτές τις "σχέσεις" γαμησιού...μεταξύ αφεντικού/υπαλλήλου...

Προσωπικα δεν εχω την τυχη να γνωριζω τετοιους τυπους αυτα που ξερω ειναι απο κοπελες που δουλευουν εκει γενικα γινεται χαμος τα πεσηματα ορισμενες φορες ειναι πολυ χοντρα και αγρια εξαρταται απο την κοπελα αν θα παει η οχι, αλλα αν δεν παει παιζει και να τη διωξει αργοτερα.
 

Επισκέπτης
Προσωπικα δεν εχω την τυχη να γνωριζω τετοιους τυπους αυτα που ξερω ειναι απο κοπελες που δουλευουν εκει γενικα γινεται χαμος τα πεσηματα ορισμενες φορες ειναι πολυ χοντρα και αγρια εξαρταται απο την κοπελα αν θα παει η οχι, αλλα αν δεν παει παιζει και να τη διωξει αργοτερα.

Οκ...αφού δεν γνωρίζεις...πάω πάσο..κάτι θα ξέρουν τα "πουτανάκια" που τα λένε...

Καλό θα ήταν όμως πριν εκφράσεις μια άποψη...να γνωρίζεις κ των δύο πλευρών..τη θέση...

Μάλλον μόνο εγώ δεν γαμάω...
 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
bar-club-cafe...με πλειοψία...δλδ μη μου πεις στα 100 μαγαζιά μιας "Χ" περιοχής...γαμάνε 1-2 άτομα...παντού υπάρχουν...αυτά τα 1-2 άτομα/επιχειρηματίες....

αν καταλαβα καλα ενας στους 100? που στην Ελβετια η τη Νορβηγια?
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
bar-club-cafe...με πλειοψία...δλδ μη μου πεις στα 100 μαγαζιά μιας "Χ" περιοχής...γαμάνε 1-2 άτομα...παντού υπάρχουν...αυτά τα 1-2 άτομα/επιχειρηματίες....
πλειοψία? :think: :think:

Anyway δεν μιλάω για καφέ μπαρ κλπ ή μαγαζάκια. Εγώ τουλάχιστον δεν γνωρίζω επιχειρηματίες σε τέτοιου είδους μαγαζιά να έχουν σεξουαλικά παρε δώσε με εργαζόμενες..... Ο χαμός όμως Κλάιν γίνεται στα γραφεία ;)
 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Οκ...αφού δεν γνωρίζεις...πάω πάσο..κάτι θα ξέρουν τα "πουτανάκια" που τα λένε...

Καλό θα ήταν όμως πριν εκφράσεις μια άποψη...να γνωρίζεις κ των δύο πλευρών..τη θέση...

Μάλλον μόνο εγώ δεν γαμάω...

Ξερω προσωπικα και αφεντικο που δεν γαμαει -οικογενειαρχης- (και μαλιστα εχει και ενα super ρωσακι και ουτε που το εχει αγγιξει) και αυτος συμφωνει με αυτα που λεω και τα εχει δει με τα ματια του. Αρα εχω και τις δυο θεσεις.
 

Επισκέπτης
πλειοψία? :think: :think:

Anyway δεν μιλάω για καφέ μπαρ κλπ ή μαγαζάκια. Εγώ τουλάχιστον δεν γνωρίζω επιχειρηματίες σε τέτοιου είδους μαγαζιά να έχουν σεξουαλικά παρε δώσε με εργαζόμενες..... Ο χαμός όμως Κλάιν γίνεται στα γραφεία ;)

Πλειοψηφία...εννοούσα...

Για τα γραφεία γνωρίζω..το θέμα όμως στην προκειμενη περίπτωση είναι τα άλλα μαγαζιά...

Αυτά...

Ξερω προσωπικα και αφεντικο που δεν γαμαει -οικογενειαρχης- (και μαλιστα εχει και ενα super ρωσακι και ουτε που το εχει αγγιξει) και αυτος συμφωνει με αυτα που λεω και τα εχει δει με τα ματια του. Αρα εχω και τις δυο θεσεις.

Οκ...πάσο...έχεις δίκιο μάλλον...εγώ τυχαίνει να ζω παρέα με αγγέλους...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Πλειοψηφία...εννοούσα...

Για τα γραφεία γνωρίζω..το θέμα όμως στην προκειμενη περίπτωση είναι τα άλλα μαγαζιά...

Αυτά...

Οκ...πάσο...έχεις δίκιο μάλλον...εγώ τυχαίνει να ζω παρέα με αγγέλους...
Για τα άλλα μαγαζιά σου είπα πως το θεωρώ λίγο δύσκολο αν και έχω απτό παράδειγμα αφεντικού που  :knockinb: μπαργούμαν..... η "σχέση" όμως ήταν καταδικασμένη και με ημερομηνία λήξεως.....

Άγγελος ο Περσόνας??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Για τα άλλα μαγαζιά σου είπα πως το θεωρώ λίγο δύσκολο αν και έχω απτό παράδειγμα αφεντικού που  :knockinb: μπαργούμαν..... η "σχέση" όμως ήταν καταδικασμένη και με ημερομηνία λήξεως.....

Άγγελος ο Περσόνας??? :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντα πέφτει κανένας πούτσος ξόφαλτσα...αλλά δεν είναι ο κανόνας...

Υπάρχει μεγάλο ρίσκο...κ τα περισσότερα αφεντικά δεν θέλουν ψιθυρους...(υπάρχουν εξαιρέσεις...κ υπάρχουν περιοχες & περιοχές..)!

Όσο για τον persona...μιλάμε για αγγελούδι...5 γκόμενες να του βάλεις δίπλα του...θα φέρει κι άλλες...5...:cheesy: :cheesy:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Πάντα πέφτει κανένας πούτσος ξόφαλτσα...αλλά δεν είναι ο κανόνας...

Υπάρχει μεγάλο ρίσκο...κ τα περισσότερα αφεντικά δεν θέλουν ψιθυρους...(υπάρχουν εξαιρέσεις...κ υπάρχουν περιοχες & περιοχές..)!

Όσο για τον persona...μιλάμε για αγγελούδι...5 γκόμενες να του βάλεις δίπλα του...θα φέρει κι άλλες...5...:cheesy: :cheesy:
Για το απτό παράδειγμα που σου μιλάω (σημειωτέον Ιδιοκτήτης club-cafe-μπιζούκια) δεν ήταν καθόλου ξώφαλτσο..... σχέση κανονική μιλάμε που ο κόσμος το 'χε τούμπανο και αυτοί κρυφό καμάρι. Κατα τ'άλλα έρχεσαι στα λόγια μου πως είναι κομματάκι δύσκολο λόγω ψιθύρων και επιφυλακτικότητας.....

Όσο για τον Περσόνα είναι αυτό που λέμε...... Δείξε μου τις φίλες σου να μου δείξουν τις δικές τους.... ;) :) :cheesy: :2funny:
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
επειδη καποια χρονια στη νυχτα τα εχω οσο  να ναι ξερω το εξης-οποιος εγινε αφεντικο για να γαμησει ,τα χασε ολα.
ετσι παντα καποια καλα αφεντικα (εξυπνα) δε γουσταρανε κανενα νταραβερι.
με καποιες σπανιες εξαιρεσεις που δεν φαινοταν τιποτα και φτασαν μεχρι γαμο.
αρα οχι συνηθως δεν τις γαμανε
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
επειδη καποια χρονια στη νυχτα τα εχω οσο  να ναι ξερω το εξης-οποιος εγινε αφεντικο για να γαμησει ,τα χασε ολα.
Προσυπογράφω...... και η δική μου εμπειρία απο τη νύχτα (δεν εννοώ κωλάδικα) αυτό μου δίδαξε...
 

Επισκέπτης
Για το απτό παράδειγμα που σου μιλάω (σημειωτέον Ιδιοκτήτης club-cafe-μπιζούκια) δεν ήταν καθόλου ξώφαλτσο..... σχέση κανονική μιλάμε που ο κόσμος το 'χε τούμπανο και αυτοί κρυφό καμάρι. Κατα τ'άλλα έρχεσαι στα λόγια μου πως είναι κομματάκι δύσκολο λόγω ψιθύρων και επιφυλακτικότητας.....

Όσο για τον Περσόνα είναι αυτό που λέμε...... Δείξε μου τις φίλες σου να μου δείξουν τις δικές τους.... ;) :) :cheesy: :2funny:

Εσύ έρχεσαι στα λόγια μου...εγώ εξ'αρχής έλεγα πως τα περισσότερα αφεντικά...δεν γαμούν υπαλλήλους...:cheesy: :cheesy:

Ίσως δεν έγινε αντιληπτό...απ'τον τρόπο γραφής μου....
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Εσύ έρχεσαι στα λόγια μου...εγώ εξ'αρχής έλεγα πως τα περισσότερα αφεντικά...δεν γαμούν υπαλλήλους...:cheesy: :cheesy:

Ίσως δεν έγινε αντιληπτό...απ'τον τρόπο γραφής μου....
Πάσο! μάλλον εγώ δεν διάβασα τα λόγια σου.... ή πως λες δεν τα κατάλαβα.....
 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
επειδη καποια χρονια στη νυχτα τα εχω οσο  να ναι ξερω το εξης-οποιος εγινε αφεντικο για να γαμησει ,τα χασε ολα.
ετσι παντα καποια καλα αφεντικα (εξυπνα) δε γουσταρανε κανενα νταραβερι.
με καποιες σπανιες εξαιρεσεις που δεν φαινοταν τιποτα και φτασαν μεχρι γαμο.
αρα οχι συνηθως δεν τις γαμανε

Προφανως και κανεις δεν εφτιαξε ενα τετοιο μαγαζι για να γαμησει αλλα για να κονομησει, ομως ξερεις εσυ πολλες κοπελες της νυχτας που θα αρνηθουν τα λεφτα και την εξουσια του αφεντικου η  μηπως ξερεις πολλους 40αρηδες - 50αρηδες που θα αρνηθουν τα τζαμπα μπουτακια και κωλαρακια μιας 20αρας. Δυστυχως για μας που δεν ειμαστε αφεντικα ετσι ειναι τα πραγματα για αυτο μας τρωνε τα λεφτα οι πουτανες -οι κανονικες εννοω-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom