Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 262 38,8%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 413 61,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    675

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Η φοβερή τρολλιά της υπόθεσης ειναι πως οπότε τύχει ακάποτο (εννοείται ότι το αποφεύγουμε) είναι που η πουτανα τον τρώει κανονικά για λίγα η κάποια λεπτά στη επίσκεψη και μετά σε κοιτάει περίεργα ή σου λέει καλά πως έγινε αυτό; :2funny: οι γυναίκες τελικά είτε γκόμενες είναι, είτε πουτάνες είτε εξωγήινοι, μονίμως εχουν την τάση
να αποφεύγουν την ευθύνη. Δηλαδή ναι μεν μπορεί να συμβεί στον καθέναν για Χ λόγους αλλά από την στιγμή που ο πελάτης δεν τον βγάζει και συνεχίζει να γαμάει όπως κι η πουτανα συνεχίζει να τον τρώει, κανείς δεν είναι άμοιρος ευθύνης.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Εγώ βλέπω το ακάποτο πάει σύννεφο
Ακριβώς. Τρανταχτή απόδειξη επίσης, ότι δεν παίζει ρόλο η έλξη
ή η χημεία όπως λένε αρκετοί :2funny: είναι το εξής: Εγώ είμαι ένα κλασσικό 7αρακι άνδρα, απλά συμπαθής
με ωραίο σώμα και μετριομπατίρης. :confused: Δηλαδή δεν είμαι άνδρακλας να με βλέπουν και να χύνουν. Μου έχουν τύχει κάποια ακάποτα όμως. Ξέρω άλλους που κυριολεκτικά δεν βλέπονται και έχουν μουρλαθεί στα ακάποτα. Καιρός να πάψει το παραμύθι της χημείας. Είτε κάποιοι το κυνηγούν αβέρτα και το πληρώνουν, είτε τους κάθονται αβέρτα κουβέρτα
κάποιες πουτάνες διακρίνοντας την λιγουρίαση τους, ώστε να πηγαίνουν συνέχεια.

:rockon:
 

john doeropoulos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
90
Πόντοι
0
Ακριβώς. Τρανταχτή απόδειξη επίσης, ότι δεν παίζει ρόλο η έλξη
ή η χημεία όπως λένε αρκετοί :2funny: είναι το εξής: Εγώ είμαι ένα κλασσικό 7αρακι άνδρα, απλά συμπαθής
με ωραίο σώμα και μετριομπατίρης. :confused: Δηλαδή δεν είμαι άνδρακλας να με βλέπουν και να χύνουν. Μου έχουν τύχει κάποια ακάποτα όμως. Ξέρω άλλους που κυριολεκτικά δεν βλέπονται και έχουν μουρλαθεί στα ακάποτα. Καιρός να πάψει το παραμύθι της χημείας. Είτε κάποιοι το κυνηγούν αβέρτα και το πληρώνουν, είτε τους κάθονται αβέρτα κουβέρτα
κάποιες πουτάνες διακρίνοντας την λιγουρίαση τους, ώστε να πηγαίνουν συνέχεια.

:rockon:
Πιστεύω πως το'χεις πιάσει ακριβώς! Απολύτως λογικό αυτό που αναφέρεις, αν και τρομακτικό!
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
28
Like
94
Πόντοι
0
Πριν παρά πολλά χρόνια , έφηβος ακόμα στα ωραία της εποχής τοτε ανέβηκε από πάνω η ιερόδουλη μου είχε φορέσει κάποτε βέβαια αλλά κάτι συνέβη και την ώρα που ανεβοκατέβαινε βγήκε εγώ δεν πήρα χαμπάρι τίποτα παρά μόνο όταν την έψαχνε έντρομη η κοπέλα μέσα της , ούτε εξετάσεις έκανα καθώς ήμουν μικρός και ευτυχώς δεν χρειάστηκε κιολας
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Ακριβώς. Τρανταχτή απόδειξη επίσης, ότι δεν παίζει ρόλο η έλξη
ή η χημεία όπως λένε αρκετοί :2funny: είναι το εξής: Εγώ είμαι ένα κλασσικό 7αρακι άνδρα, απλά συμπαθής
με ωραίο σώμα και μετριομπατίρης. :confused: Δηλαδή δεν είμαι άνδρακλας να με βλέπουν και να χύνουν. Μου έχουν τύχει κάποια ακάποτα όμως. Ξέρω άλλους που κυριολεκτικά δεν βλέπονται και έχουν μουρλαθεί στα ακάποτα. Καιρός να πάψει το παραμύθι της χημείας. Είτε κάποιοι το κυνηγούν αβέρτα και το πληρώνουν, είτε τους κάθονται αβέρτα κουβέρτα
κάποιες πουτάνες διακρίνοντας την λιγουρίαση τους, ώστε να πηγαίνουν συνέχεια.

:rockon:
Με κλειστό το στόμα εννοείς συμπαθητικός?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμενα πάλι με περνάνε για μπάτσο.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Με κλειστό το στόμα εννοείς συμπαθητικός?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμενα πάλι με περνάνε για μπάτσο.
Είναι γοητεία να βγάζεις δηλητήριο. Οι περισσότερες γυναίκες νιώθουν κι ασφάλεια όταν βλέπουν φαρμακόγλωσσο. :2funny:Σου λέει καλύτερα φίλος μας παρά εχθρός μας. Κι εσένα σε περνούν για μπάτσο;
μια πουτάνα μου έλεγε ότι καταλαβαίνει τους μπάτσους επειδή φορούν τσαντάκι δεμένο στον μηρό.
Της είπα να μην βλέπει πολλές ταινίες.

:2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Είναι γοητεία να βγάζεις δηλητήριο. Οι περισσότερες γυναίκες νιώθουν κι ασφάλεια όταν βλέπουν φαρμακόγλωσσο. :2funny:Σου λέει καλύτερα φίλος μας παρά εχθρός μας. Κι εσένα σε περνούν για μπάτσο;
μια πουτάνα μου έλεγε ότι καταλαβαίνει τους μπάτσους επειδή φορούν τσαντάκι δεμένο στον μηρό.
Της είπα να μην βλέπει πολλές ταινίες.

:2funny:
Και ειδικά και γενικά .όχι για το τσαντάκι
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
εδώ ο άλλος πάει λέει πρώτος στη βάρδια για να πετυχαίνει την πουτάνα καθαρή να τη γλείφει χωρίς ρίσκο...IQ ραδικιού και κάτω. Γιατί ως γνωστόν, στις 00.00 το βράδυ γίνεται reset και εξαφανίζονται όλα.
Για αυτο το εβαζε στα ποδια τα μεσανυχτα η Σταχτοπουτα;
:2funny:
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Συντόμως:
Ναι.
Δεν κόλλησα κάτι, ζω ακόμα και δεν το συνιστώ σε άλλους.
 

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
61
Like
193
Πόντοι
0
Που την γνώρισες αν επιτρεπεις?
Μεγάλη ιστορία...
Όταν την γνώρισα, είχε πια σταματήσει το επάγγελμα της ιερόδουλης και εργαζόταν ως καθηγήτρια σε ιδιωτικό σχολείο. Μου αποκάλυψε το παρελθόν της, όταν η σχέση μας πήρε σοβαρή τροπή. Αρχικά σοκαρίστηκα, αλλά ήταν και συνεχίζει να είναι μοναδική γυναίκα. Παντρευτήκαμε και είμαστε μαζί ap;o to 1993.
 

Ε14

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
39
Like
190
Πόντοι
0
Εμένα μου έκατσε σχέση μια πολυ όμορφη γυναίκα , στα 50 , τη γνώρισα στη δουλειά , κάναμε σχέση και απο ενα σημείο και μετα κάναμε ελεύθερα ΕΡΩΤΑ . Όπου έκατσε ο διάολος να πάω σε ραντεβού για Μασαζ και σεξ , γιατί το χούι δε φεύγει , και ήταν η Γιώτα . Τι σχέση , τι πουτανα ολα ζαριές ειναι κύριοι . Ποναγε πιο πολυ η καρδιά παρα ο φόβος αν εχω κολλήσει κάτι .
 

vaggos89

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
240
Κριτικές
14
Like
1.459
Πόντοι
1.071
Όχι, αλλά μου έχει τύχει με δύο κοπέλες από γραφείο (ονόματα δεν λέω, μην με ρωτήσετε) να 'χουν στηθεί για doggystyle και εγώ να είμαι από πίσω ακάποτος. Αν ήθελα έμπαινα έτσι αλλά προφανώς τις γύρισα και ζήτησα προφυλακτικό.
Συμπεράσματα:
1) και τα δύο περιστατικά έγιναν στο πρώτο ραντεβού άρα δεν το κάναν γιατί ήμουν τακτικός πελάτης. Πιο πιθανό ότι ξεχάστηκαν
2) εάν παραλίγο να τον φάνε ακάποτο από εμένα, το θεωρώ σίγουρο ότι τις έχουν πάρει ακάποτα λοιποί συναθλητές, κοινώς το σπορ θέλει πολύ προσοχή για να 'χεις το κεφάλι σου ήσυχο στο τέλος
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.281
Like
811
Πόντοι
96
Ωραίο θέμα μάγκες. Έχω πάθει πλάκα με το πόσοι μπαίνουν αβέρτα ακαποτα.
Εγώ πάλι επειδή και με καπότα φοβάμαι μην σπάσει (έχει συμβεί 3·4 φορές με γκομενα) οπότε το έχω γυρίσει στο μασαζάκι με happy ending και έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Σίγουρα όμως η καυλα είναι μικρότερη.
Ειδικά πλέον που όλες το έχουν γυρίσει στην μπριζόλα γιατί τις είναι πιο εύκολο από το Μασαζ!
Που πας φίλε για μασαζάκι με happy ending;
Καλές γιορτές με υγεία να έχεις!
 

toni1969papadop

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
144
Like
922
Πόντοι
81
Πάντως uπολογίζεται ότι το 80% του σεξουαλικά ενεργού πληθυσμού έχει μολυνθεί με κάποια μορφή του ιού HPV . Σημειωτέον ο HPV μεταδίδεται και με χρήση προφυλακτικου
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Προ δύο ημερών σε γνωστό γαμοξενοδοχείο της Αθήνας, πέτυχα στην είδοσο γνωστή πουτάνα
σχετικά εμφανίσιμη σε σχέση με τα μπάζα που κυκλοφορούν στην πορνεία :2funny: η οποία ανακοινώνει
απλό πρόγραμμα. Δεν θα αποκαλύψω το όνομά της διότι όπως γνωρίζουμε από εμένα βοήθεια
μην περιμένετε σε τίποτα. :rockon:
Έβγαινε με θηριώδη αράπη ο οποίος είχε ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά. Τώρα, αν κάποιοι νομίζετε
ότι είστε οι εκλεκτοί και περνάτε έτσι κι αλλιώς με υπηρεσίες της πλάκας, δεν νομίζω
ότι ο δίμετρος ντουλάπας αρκέστηκε σε ιεραποστολικό και έξω από την πόρτα. Ότι καταλάβατε...

:rockon:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Τελευταία γκόμενα που είχα έπαιρνε αντισυλληπτικά και έδινε και κώλο, όλα κερασμένα μέσα και στις 3 τρύπες, στο σεξ ήταν ό,τι καλύτερο αλλά από τότε δεν ευχαριστιέμαι το σεξ με καπότα. Άλλη απορία δικιά μου όλοι αυτοί που πάνε ταϋλάνδη ( street meat και τέτοια φάση) πώς της γ***** χωρίς καπότα... Δεν φοβούνται. Buy A Daughter, Get the Mom Free
Κάνουν αγωγή prep,όπως και οι gay σε κάποιες χώρες,προληπτικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom